Kick boksa basliyorum yapilmasi gerekenler ve onerileriniz nedir?

Arkadaslar kick boksa basliyorum tecrubesi olanlar onerileriniz ve yapilmasi gerekenler neler bilgi verir misiniz?

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bizim söyleyebileceğimiz bir şey yok sana. Bu işte gerçekten başarılı olmak istiyorsan. Yaptığın işi sevmeye bakacaksın. İdmanlarını ne olursa olsun ekmeyecek olabildiğince ter dökmeye bakacaksın. Dişlik ve eldiven konusuna gelecek olursak. Başladığın yerler sana genelde Dumlop du sanırım onun gibi basit bir eldiveni 60 tl den aşağı vermezler. Onun yerine internetten takım olarak sipariş verebilirsin uygun fiyaya Everlast şimdilik işini görür

1|0
    0|0
  • Ayna karsisinda gecicek ilk 1 hafta mal gibi hissediceksin pes etme hocanin her soyledigini aklina yaz kendi bildigini okuma ve cok iyi gozlemle yumrugu nasil atiyor tekmeyi nasil atiyor beli cok iyi kullanmalisin ilk zamanlar skici gelicek ama spaninklere baslayinca zevk almaya baslicaksin bide maclara cikarsan dayak yemek bile cok zevk vericek

1|0
    0|0
  • Kendini savun

1|0
    0|0
  • profesyonel olursan dısarda birine vurman suc sayılıyor ve ceza alıyorsun tabi meşru müdafa falansa almazsın durduk yere falan vurursan suç

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun yapman gereken ler idmanlarina sürekli gitmem ve hocanın sana gösterdiklerini uygulaman ve şunu da unutma spor bir savunma dir bunu kötüye kullanma zihniyetiyle gitme

1|0
    0|0
  • Eldiven markanı iyi seç aynı zamanda diş korumanı da...

1|0
    0|0
  • Zevk almaya bak öncelikle çok zevkli bir spor. Biraz öğren de dövüşelim :D

1|0
    0|0
  • biri kickboks mu dedi? :)

1|0
    0|0
  • bırıncı onerım bana yaklasma:)

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşının orasına vurmaya kalkma sinirlenince

0|0
    0|0
  • İlk yapılması gereken baslamamak 😁😁

0|0
    0|0
  • Yorulacaksın baya

0|0
    0|0
  • Evlenmeyin mumkunse.
    Erkeeaa şiddete hayir

0|0
    0|0
  • Hocasız antrenörsüz mü başlıyorsun?

0|0
    0|0
    • Hayir spor salonuna gidicem

• Peki tesekkur ederim

• Rica ederim hayırlı olsun.

• Sokak ortasında bizi dövmeye kalma yeter :d

0|0
    0|0
  • bacagını fazla kaldırma kanka taytlarda yırtılabiliomuş kız arkadaşım dedi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Herşeyi salonda hallederler ya hoca ilgilenir merak etme ilk hafta zor gelebilir utanırsın ama 1 ay içinde zevkle yapmaya başlarsın hırs yaparsın erkek dövmenin zevkini tadarsın :D

1|0
    0|0
    • Bende ilk hafta zorlanabilecegimi dusunuyorum sonrasi umarim dedigin gibi olur :D

Yükleniyor...