Mario Gomez' in ülkedeki siyasi durumları gösterip ayrılmak istemesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Keşke böyle açıklama yapmadan gitseydi. Ekmek yedigi yere ihanettir bu! Bu millete saygısızlıktır. Ligimizde bir dolu yabancı star vardır hiç biri böyle düşünmedi. Ben karaktersizlik olarak değerlendiriyorum. Kimse yanlış anlamasın bu ligde oynamamayı isteyebilir ama böyle diyerek olmaz. Sizin yorumunuz nedir?

Güncellemeler:
futbolcu dediğin siyasete politik şeylere bulaşmamalı. Sadece taraftara veda edip gitse elestiren olmazdi. Bahaneleriyle ülkeyi küçük düşürmesi yanlis.
Keşke böyle açıklama yapmadan gitseydi. Ekmek yedigi yere ihanettir bu! Ben karaktersizlik olarak değerlendiriyorum. Kimse yanlış anlamasın bu ligde oynamamayı isteyebilir ama böyle diyerek gidilmez. Bu açıklaması avrupadaki tvlerde ve spor basınında bolca işlendi kimin ne hakkı var hele ki bu ülkede top koşturmuşsan üstelik. Tek kelimeyle yazık. Beklediğimiz sadece saygı tüm ülkece, sorumsuz bir açıklama

0|5
8|35

En İyi Kız Görüşü

• gitmek isteyebilir ama bu şekilde açıklamalarda bulunması yanlış yönetimle konuşursun anlaşırsın gerekirse fedakarlık yaparsın ve gidersin bahanelere gerek yok

0|3
    0|0
    • katılıyorum sana çok doğru ve yerinde bir açıklama yaptın

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşı basamak olarak kullandı darbe muhabbeti bahane. Neyseki ligimizde karakterli yıldızlar var. Örneğin Sneijder küçük oğlu olmasina rağmen bu olayli ülkede oğlunu buyutuyor. Birde ceza muhabbetleri dönerken bir kere rest çekmedi. Gomezde ligimize gelen kaliteli forvetlerdendi. Ama her sey iyi futbolcu olmak değil insanin karakteride onemli.

1|4
    0|3
    • aynen öyle sneijder doğru bir sınav verdi, karakterli bir duruş sergiledi. Burda yanlışta anlaşılmasın futbsolcu istedigi kulube gider top koşturur bunda sorun görmüyorum ama bu açıklamasını çirkin buldum sadece, burda illa kalmalıydı demiyorum gidiyorsanda düzgün ayrıl bu açıklamalara gerek var mı diye soruyorum sadece insanlara, bence bu açıklamalarıyla ayıpetti ülkemize ama kendi kaybeder ve kendisini küçük düşürmekten başka bir işe yaramaz bu açıklamaları

• Tabiki sorun yok :D

• tamam sagol :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Darbe olayının olduğu günden sonra bir kaç arkadaşım gidiceğini söyledi. Burda yaşanmaz dediler. Bir kaç dediğimde 8 ayrı kişi. Onlar türk. Bu adam yabancı. Ben sorun gormuyorum. Once türkler devletine sahip çıkmalı. Ama ilk ayrılan türkler oluyor inan bana 😊

0|5
    0|3
    • ya gitsin sorun değil kendi tercihi ama böyle açıklama yaparak gidilmez ayıp etmiş olur bu millete kimsede savunmasn yani bu açıklama ile dünya basınındada küçük düşürdü bu hoşuma gitmedi benim

• Bence ülkeyi değil kendini küçük düşürdü. Çok büyük biri değil. Büyük bir etkide yaratamaz. Yolu açik olsun. Sürünür o 😊

• kendisini küçük düşürdü tamam ama dünya da bir çok gazete ve spor gazetelerinde bunun bu rezil açıklaması haber yapldı, daha saygılı bir şekilde ayrılma kararını duyurmalıydı kimseyi zorla oynatmıyoruz ki

• Dogru degerlendiriyorum ben sahsen. Teroro her yerde var o ayri ama Turkiyede daha farkli var mesela dunyanin neresinden gorebilirsiniz insanlarin tanklari kovaladigini :)

0|2
    0|4
    • kariyeri ile ilgili istediği ligde top koştura bilir bu onun kendi kararıdır buna diyecek bir şeyimiz yok ama bana göre sorumsuz buldugum bu açıklamayı yapıp avrupa spor basınında bu açıklamalarla haber oluyorsa ekmek yedigi bu ülkeye bu sorumsuz açıklamayla zarar verir bence, taraftarla ve yönetimle sesiz sakin pekalada ayrılabilirdi, böyle davarnarak saygımızı daha çok kazanırdı bence, futbol oyun işidir ama birazda karekter işiidir ama farklı düşünebiliriz tabi bu da senin yorumundur

• Sizde haklisiniz ama biz ulke insani olarak insanlara haddinsen fazla deger veriyoruz ilahlastiriyoruz gozumuzde dusunmuyoruz aksine koru korune inaniyoruz o insan ne yaparsa yapsin yani gercwkleri goremiyoruz gordugumuz zamanda gec oluyor.

• ben haberi görünce dikkatimi çekti sordum öyle yani anlıyorum tamamdır

• burada daha fazla yaşaması saçmalık

0|5
    0|2
    • ne alaka açıklama küçük düşürdü ülkemizi adam gibi sessiz sakin gitsin para kazandığı ülkeye böyle denir mi

• kendini küçük düşürmüş

• insanların nazarında evet kendisini küçük düşürdü

• Adam durust davranmis

0|1
    0|3
    • bu da bakış açısı ama bu açıklamasıyla avrupa spor medyasında hep türkiye kötü işlendi onlarıda oku takip et lütfen, kariyerini istedigi yerde devam edebilir bu onun hakkıdır ama top koşturdugu ülkeye saygıdan bile olsa insan sorumlu davranır yani, ben dürüstlükten ziyade patavatsız bir açıklama olarak görüyorum en kibarından, dünde almanyadapatlama oldu ordada oynamaz o şimdi benzer açıklamayı ordada yapsın

• Bir yandan haklisinda soyleme hakkida var. Yinede sen haklisin

• Terörü bahane et ve git sosa da aynısını istiyor bir quaresma adam ya

0|4
    0|1
    • Q7 kaldı evet kalmak istememesi bir tercihtir buna saygı duyarım kendi kariyeridir istediği yerde top koşturur ama bu açıklamasını çirkin buldum beni rahatsız eden bu, git sessiz sakin ayrıl yani, bu açıklama bir çok gazetede yabancı medyada işlendi sorumsuzcaydı beni üzen buydu

• Yanı herkesin hayatına kimse karışamaz sonuçta

• öyle olsun bakalım, tercihine karışmıyorum istedigi yerde top koşturabilir istedigi açıklamayıda yapabilir ki keza yapmış ama açıklaması gereksiz buldum sadece ve bu açıklamayı duyan yabancı oyuncuda gelmez artık melekete dahasorumlu davranmalıydı sanki en azından top koşturup para kazandığı ülkeye ve insanlarına, kargaşa az çok heryerde var geçen fransada oldu daha öncede belçikada gitme niyetindeydibunu bahene etti ama bahane ettigi mevzu derin bir konuydu bunu farkedemedi bence

• Siyasi olaylardan dolayı tüm vatandaş ülkeyi terk etsin o zaman.

0|2
    0|1
    • gomeze göre öyle :D oynamak istemezsin anlarım bu çok normal ve doğal bir hak ama ekmek yediğin ülkeye böyle şeyler söyleyip dünya kamuoyunda küçük düşürmek hiç doğru değil daha sorumlu olmalıydı bu benim fikrim tabi

• Adamlar haklı.

0|3
    0|4
    • kims eyanlış anlamasın kendi kariyeri adına istediği kararı alabilir buna kimse ve hiçbirimiz bir şey demiyoruz ama bu türden açıklama yapıp dünya basınına spor gazetelerine böyle sorumsuzca açıklama yapması doğru değil, sessiz sakin gidebilirdi bu açıklamalar hem ülkemizi küçük düşürdü hemde yabancı oyuncu gelmez bir daha iki kere düşünür, ayrıca Eto'd, podolski, RvP gibi dünya yıldızları la ligada oynamıyor bu ligde oynuyor, kaotik durum bütün avrupada var daha geçen fransada oldu ondan önce belçika da. bu çirkinliktebir açıklama ile olmaz yanii

Erkekler Ne Diyor 34

• Quaresma herşeye rağmen kalacağım dedi , bir başkası terör olaylarının ve darbenin olduğu ülkeden gitmek istedi. Sadece Gomez değil birçok oyuncu güven ortamı olmadığı için gitmek istedi saygı duymak lazim. Bizim vatandaşlarımız bile güvenlik açısından ülkeden kaçıyor

Sadece Gomez böyle bir açıklama yapmış gibi göstermek bu futbolcuya ve Beşiktaş a çamur atma kaynaklıdır. Bana bir tane darbeden etkilenmeyen takım ornek verecek olan yiğit var mi?

Denizlisporu, Urfasporu , basketbolu bile etkileyen olayı tek kişiye yıkmak kasıtlı harekettir

m.yenisafak.com/.../darbe-girisimi-ve-teror-basketbolu-da-vurdu-2495673

m.haberturk.com/.../1267935-darbe-girisimi-denizlisporu-da-etkiledi

http://www.urfastar.com/m/?id=19857

0|2
    0|7
  • Eto'o, Snayder, Podolski, RvP ve bir çok yabancı futbolcu oynuyor destek açıklaması yaparken bunun böyle yapması bu açıklaması ülkemizi küçük düşüren bir şey adice biraz kimse gelip savunmasın, savunanda onla aynı karakterdedir bence, yazıklar olsun ona spor oyun oldugu kadar karakter işidir aynı zamanda...

0|5
    0|4
  • gereksiz açıklamalar belkide kalmak istemiyordu bunu bahane etti
    yükselen form grafigi filanıda katarsak işe

0|3
    0|2
    • öyle ama açıklama çirkin ayrılmak için bahaneye gerek var mı kendi kariyeridir istediği yerde top koşturabilir, bu açıklama ülke insanı açısından onur kırıcıdır, bir çok avrupa spor medyası bu konuyu böyle işledi, bunu duyan yabancı oyuncular gelir mi bu ülkeye sorumsuzca bir açıklama olmuş

• Her gün korku ile yaşanmaz adam hem türk değil gitmesi akıllıca bir karar gibi geliyor bana açıkçası can güvenliği yok adamın sonuçta

0|4
    0|6
    • ne alakası var ya geçen fransada olaylar oldu daha öncede belçikada her yerde olan şeyler burdada az çok oluyor, gitme tericihene saygılıyım kendi bileceği iş bu ama açıklaması doğru olmadı ülkemiz için beni rahatsız eden bu, dün ve bügün kanallar ve avrupadaki spor medyası işliyor bu konuları, bunları okuyan bir futbolcu gelirmi ülkene sence , bu açıklamayı yapmadan gitsin ne gerek var yani sıkıntılı konu bu

• Herkes farklı düşünür dediğin gibi saygı duyarım

• tabiy ki aynen öyle

• Ülkemizin en büyük sorunu "Geri Kafalılık". Bu açıklamayla ekmeğini yediği ülkeye ihaneti nasıl bağdaştırabildin anlamış değilim. Ülke dibe doğru giderken böyle bir açıklama gayet normal. Nasıl bir kafadır bu? Şu cahillik denilen şey çok kötü bir şey... Ve bakıyorumda yaşına (25-29) yazıyor. Nasıl bir cahilliktir bu, bu yaşına kadar hiç mi bir şey öğrenemedin? Yazık bu ülkeye.

0|5
    0|5
    • bu açıklamayı duyan yabancı oyuncular gelir mi sence ülke futbolunada baltadır, podolski, eto'o la ligada mı oynuyor bu ligde oynamıyor mu. gitmek istedi beliliki gitsinde ama böyle açıklama yaparak olmaz bu karaktersizliktir ekmek yedigin ülkey saygısı yok mu bunun. sen yabancı bir ülkede ekmek yedigin bir ülkede böyle açıklama yapıp gider misin dürüst ol bu acıdan sorumsuzca açıklama dedim. kişisel tercihine kariyerini istedigi ligde özgürce sürdürebilir saygı duyarım ama açıklaması saygı duyulacak bir açıklama değil ayrıca fransa , italya londra ne kadar güvenli ise burasıda aynı derecedir benim savundugum fikir bu seninde fikrin odur birşey demiyorum ama katılmıyorum sana

• tamamen bahane oldugunu düşünüyorum

0|4
    0|0
    • banada öyle geliyor ama böyle deyip gitmesi rahatsız etti beni

• Darısı sosanın başına :D

0|4
    0|1
    • gidiyorsa gitsin kendi bilir ama böyle saçma açıklama yapıp ülkeyi küçük düşürmeden düzgünce gitsin, tek isteğim o

• büyük sorumsuzluk gelecek yabancılar ne düşünür şimdi
    sneijer tüm olumsuzluklara rağmen kalmayı tercih etti eee karakter meseli bu :)

0|4
    0|1
    • sorumsuzluk tek kelimeyle burda savunan mallarda var yazık valla

• olay çok açık savunulacak bir yan yok bana göre derhal düzeltme yapmalı gomez

• Değerlendirmiyorum.

0|2
    0|0
    • sen bilirsin bende değerlendirme yapmamana saygı duyuyorum :D

• Gidesin varsa kimse tutamaz zaten seni böyle bahanelere açıklamalara gerek yok.

0|3
    0|5
    • çok doğru sessiz sakin ayrılabilirdi ama açıklamada basit bir açıklama değil hoş bir açıklama değil mutlaka düzeltme yapması lazım diyeceğim ama bir çok ingiliz, ispanyol ve alman gazetelerinden haber dünden beri işlendi yayınlarda cabası yabancı oyuncuda gelmez kolay kolay türkiyeye sorumsuzluk

• Aynen öyle dostum Sosa'da Atibada benzerlerini yapıyor bunlar olmamalı.

• kesinlikle olmamalı ayrılma başka kulupte oynama tercihi haktır ama yaşadığın para kazandığın ülkeye ve insanlara saygı duyarak ve sorumlulukl bilinciyle açıklamalarını yapmalısın

• Galatasarayda dünya yıldızı sneijder var adam bu olaylara rağmen hala biz seviyoruz türkiyeyi ayrılmaya niyetimiz yok diyorsa k. bakmasın mario gomez gitmek istiyor bunuda bahane ediyor

0|4
    0|4
    • karakterli durdu sneijder, ben başka ligde top koşturmak istiyorum dese kim ne der böyle açıklama il gidilir mi dünya spor gazetelri olayı aynen böyle almış küçük düşürdü ayıp etti

• aynen öyle rezil etti bırak belkide gelecek oyuncularıda birdaha düşünmesine neden oldu böyle bir açıklama yapması istemiyorum diyebilirdi sadece orda oynamak yeter neden öyle bir açıklama yapıyorsun. kaldıki bir çok dünya şehride böyle sıkıntıları çok çekiyor terörden

• aynen öyle fransa, italya, belçika, londa böyle ve benzeri sıkıntılar hep var. Çok sorumsuzca bir açıklama hemen düzeltme yapmalı. Bazı beşiktaşlılar güle güle gomez, seni unutmayacağız lafların geçsinlerde uyarıp gomezi düzeltme yapmasını sağlasınlar, bu açcıklamayı duysam yabancı olsam gelmem yani ayıp etti yemek yedigi yere pisledi ayrılık bile olsa düzgün yapmalı insan

• Belkide gitmek istiyordu ve bu da bahanesi oldu.

0|2
    0|0
    • gitmek istiyordu kuşkusuz evet haklısın bahaneside o oldu ama daha sorumlu davranmalıydı bu açıklama hoş olmadı, bu açıklamasıyla avrupa spor basınında hep olumsuz haber oldu türkiye, daha başka açıklama ile futbol kariyerini başkayerlerde sürdürmek istedigini anlatabilirdi bence

• Andre santos sokaklarda halkla birlikteydi..

0|3
    0|0
    • açıklamasını izledim aferim ona :D

• Kacmaya yer arıyordu politik diye yorummu olur sen politikaci misin

0|5
    0|1
  • Ya Almanyayıda patlattılar ne dicek şimdi haha cuguli ya :D

0|3
    0|1
    • ne desin ciguli :D burda bile adama hak veren garip insanlar var, kimse yanlış anlamasın oynamak istemeyebilir ya da kariyerini başka ülkede top koşturarark sürdürmek isteyebilir buna hiç sözümüz yok ama bu açıklama tam bir sorumsuzluk, almanyada top koşturmaz bu ciguli :D

• Ben sevdigim arkadaşlara diyom arada :D ama bunu sevmedigimden dedim :D

• bu açıklamasından sonra bende soğudum zaten sorumsuzca açıklamaydı, kalmak istemiyordu transferleri görüyüm ona göre karar veririm dedi, taraftar anlamadı, imza atmadı gitti euro 2016 taraftar anlamadı, geldi anlamadı en son çare diye buna sarılıp söledi gitti, git tamamda bunu deme böyle deme bari :(

• Bahane arıyordu. Buldu ve gitti.

0|4
    0|2
    • böyle deyip gidiyorsa defolsun gitsin, gitmesi tercihen bir şey diyemem kendi tercihi hepimiz bsaygı duyarız ama bu açıklama çok çirkin bu açıklamayı izleyen bir dolu yabancı oyuncu gelmez artık tek kelimeyle sorumsuzcaa

• Adam için her şey o kadar iyiydi ki bahane bulamıyordu. Gidecekti bahane oldu. :)

• öyle olsun bakalım :D

• bahane hep
    kenidisini küçük düşürdü

0|3
    0|1
    • saygımı kaybetti ve bencede bir çok kişinin saygısını kaybetti

• boşver kendisini bitirdi bu ülkede böyle davranarak bir kayıp değildir deflsun gitsin

• aynen öyle

• Beşiktaş'da biten kariyeri canlandı ee tabi ne olacak götü kalktı bahane arıyor.. Değeride arttı tabi. Haklı kendisine göre.

0|3
    0|2
    • gitmek istiyrsa kendi tercihidir buna bir şey dedigimiz yok kimsedediyemez ama bu açıklaması çok çirkin, bu açıklaması avrupada spor medyasında hep işlendi, bunu gören okuyan yabancı oyuncular gelmez biraz daha sorumlu davranmalıyıdı sorun burda, gitmek mi istiyor gitsin ama bu açıklama gereksiz ve maksadını aşan bir açıklamaydıı

• Gitmek İstiyodu Zaten Bahane Daha Bu Ülkeden İçeri Kimse Almaz Onu İnşallah

0|4
    0|1
    • inşallah düzgün gitse hiç lafım olmaz ama böyle deyip gidince olmaz o işte, ekmek yediğin yere insanlara topluma saygı göstereceksin, bu açıklamayla bu ülkeyi küçük düşürmeyeceksin sorumsuzca açıklama. bak takipset yabancı gazeteleri spor basınını yazıyor hepsi politik nedenlerde kalmadı diye bunu duyan yabancı uyoncular gelir mi ülkeye, yazık gomeze dediğgin gibi inaşlah almazlar onu bu memlekete

• Yav zaten kalası yoktu onun için bahane oldu

0|3
    0|0
    • bahane oldu doğru ama keşke o lafları etmeden sessiz sakin gtseydi

• keyfi bilir.

0|2
    0|1
    • oynayıp istemesi veya istememesi kendi bileceği iş bizi ilgilendirmez ama açıklaması çok yanlıştı, ülkemizi küçük düşüren bir açıklamaydı, sesisiz sakin git efenrdice bu açıklamalara ne gerek var şimdi

• olacağı buydu.

0|3
    0|0
    • kalmak istemiyordu doğru bende bunu sezmiştim gioedebilir kendi takdiri ama açıklaması çok kırıcı bu ülke vatandaşı olarak ve futbolumuzadarbe gibi birşeydir bunu duyan yabancılar gelir mi memleketime artık

• zor valla

• zor tabii

• Haklıdır.
    Verdiği emeğin ekmeğini yedi.

0|2
    0|6
    • ayrılmak isteyebilir buna kimse bir şey diyemez buna bende bir şey demem kendi kariyeri sonuçta kendi istedigi gibi olacaktır ama açıklama yersizdi benim takıldığım konu bu, bu açıklaması dün ve bügün yabancı spor medyasında bolca işleniyor, para kazandığı ülkeyi böyle açıklama yaparak gidersen kim gelir bu ülkeye sence, kim nederse desin açıklama sorumsuzluktur

• İngilterede bu olaylar olduğunu düşün, sen futbol oynamaya ingiltereye gider misin? . Objektif bakınca gayet mantıklı.

• ingiltere olayı ayrı bir örnek orda ne olursa olsun herkes gitmek ister :D neyse soruna geliyim geçen fransada patladı iki kez daha önce belçikada, avrupa kıtası olarak kaotik bir dönemden geçiyor heryerde az çok oluyor, sen beni yanlış anladın oynamak istmeyebilir bu onun en doğal hakkı bunu kullansın ama böyle açıklama yapılır mı ya, rahatsız edici olan açıklaması ben illa burda oynamalı gitmesi hainilik falan demiyorum bu zaten yanlış olur adamın kendi kariyeri istediği yerde oynar, rahatsız eden şey açıklaması, ben top koştursam oynamak istemesem oynamazdım, oynamayacağım zamanda bu türlü açıklama yapmazdım, karaktersizlik yaptı bence, bu olay bu kadar basit ama senin görüşün böyledir birşey dememo da seni bağlar

• adam haklı

0|1
    0|5
  • buranın ekmeğini ye adice ve sorumsuzca bu lafları et dünyaya maskara et bu ülkeyi, bu hainligini unutmaz bu millet gomez efendi

0|1
    0|1
  • Bjk ye kötü darbe

0|2
    0|0
    • omezin gitmesi beşiktaşta futbol anlamında eksiklik yaratacaktır ama kendi tercihidir sonuçta fakat burdaki sorun giderken yaptığı açıklama ve bu açıklamayla ülkemizi küçük düşürmesi daha sorumlu açıklama yapmasını beklerdim, bu açıklamasıyla avrupa spor basınında hep işlendi haber oldu

• Olaya kendi güvenliği açısından bakmış, öyle uygun görmüş. Zorla güzellik olur mu? Gidene kal demeyeceksin.

0|1
    0|4
    • gitmek isterse kendi tercihi kimse kal diyemez burda sorun açıklaması ve bu açıklamayla dünya kamuoyuna ülkemizi rezil etmesi, dün ve bugun bu haberler işliyor, düzgünce sessiz sakni ayrılsın açıklaması çok çirkin, bu açıklamyı duyan yabancı oyuncular gelir mi ülkemize, sorumsuzcaydı bence

• Perreira nın yaptığı açıklamalara bakış açınız neydi ya da sneijder podolskinin gitmeyeceği nin garantisi var mı m.t24.com.tr/.../teror-futbolu-da-vurdu-yildiz-isimler-turkiyeden-ayrilmak-istiyor,332428

0|2
    0|5
    • sneijer bütün olumsuzluklara rağmen kaldı görmedin mi ceza verilmesine rağmen izlemedin mi

• o kadar konuştun bir link atar insan :D ne var ki bunda anlamadım sırf dedin diye merak edip baktım http: // spor. haber7. com/spor/haber/2049929-darbe-girisimi-sonrasi-pereiradan-aciklama

• valla açıklamadada ters bir şey görmedim o benide ilgilendirmez ama sneijder ve podolski sağlam karakterli futbolculardan onlardan eğri iş çıkmaz buna emin olabilirsin :D

• Ne yapsaydı, demokrasi mitinglerine mi katılsaydı her gün?

0|1
    0|5
    • kariyerini başyka yerde deam etme istegineben bir şey demiyorum kimse yanlış anlamasn kendi tercihidir ama böyle adice açıklama yapıp gitmesi yanlış ülkeyi küçük düşürdü, şimdi yabancı ülkelerde bangır bangır haberleri dönüyor, sessiz sedasız gidebilirdi düzgün bir açıklamayla, bu açıklamaları duyan yabancı futbolcular gelir mi sence memleketimize ayrıca ne var mış ki memleketimizde podolski oynuyor dünya yıldızı eto'o oynuyor, bence tek kelimeyle sorumsuzca açıklama saygımı kaybetti ve bencede bir çok kişinin saygısını kaybetti kendisini küçük düşürdü bu lafıylaa

• Bir açıklama yapmak zorunda hissetmiş kendisini Beşiktaş camiası ve özellikle taraftarlar için. Kimsenin kızamayacağı bir gerekçe öne sürdü adam, saygı duyuyorum ben.

• başka yerde top koşturma isteğine saygı duyarım ama bu açıklamasına saygı duymuyorum sorumsuz bir açıklama olarak görüyorum, kendi aralarında bir odada olsa bu ne konuştukları bieni ilgilendirmez ama olay medyaya , avrupadaki spor medyalarında haber oluyorsa ve bu şekilde doğru bulmam işin açıkcası

• Adam haklı beyler dağılın :)

0|2
    0|4
    • niye öyle diyorsun, burda top koşturmamak istemesi hakkıdır ama böyle açıklama yapması haksızlık yani, bu insanalara haksızlık milletimize haksızlık, bu açıklamaları avrupa spor basınında hep işlendi, bunları gren avrupalı futbolcular gelir mi ülkemize sorumsuzca bir açıklamaydı

• Adam niye yalan söylesin yani düşündüğünü hissettiğini söylüyor? Milli bağ yok herkesin bildiğini düşünüyordur ki avrupa da bütün haberlerde Türkiye konuşuluyor zaten terör darbe pkk ışid vs. Gereksiz takılmışsın bence :)

• takılmak derken kişisel arkadaş ortamında söylese bir şey demem ya da kulup içinde yetkili kişilere bunu belirtse bunada birşey denemez ama interneti aç bak CNN INT, BBC , Marca ve spor gazetelerinde, twittera bakabilirsin sonra aynen sorudaki başığı yani açıklamasını haber yaptılar , daha bir sorumluluk duygusuyla yaklaşmalıydı, bir futbol oynamış yani bu ülkede sonuçta, ben ona takıldım sadece

• Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...