Sizce iki ayda 10 kilo verilir mi?

64 kiloyum, iki ayda 54 kiloya düşmeye çalılıcam. Boyum 1.70 sizce verebilir miyim? Sıkı diyete başladım artı spor da yapıyorum 😞😞😞

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• verirsin hemde cok kolay

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım... Inanmak başarmanın yarısıdœr. Dengeli beslenip spor yaptıktan sonra neden olmasın?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Düşme böyle çok güzelsin knk

1|0
    0|0
  • Rahat verilir

1|0
    0|0
  • Liseye fit başlama planlarımı bu yoksa 😂
    Neyse sadete gelelim eğerkü kilo vermek istiyosan abur cubur yok yağlı yiyecek yok pilav gibi patates gibi karbonhidrat içereb yüyecekler çok az makarna çok az hele ekmek asla. Bırak ekmeği 2 aylığına ağzına sürme. Ve en önemlisi :Koşu. Koşucaksın. Günde en az 45 dakika koş zaten bu şekilde rahat verirsin kilo başlarda pek anlamazsın iki ay kısa bir sğre ama böyle yaparsan 4 ayda max verirsin 10 kilo sorun olursada sorabilirsin

0|0
    0|0
  • dediklerini yaparsan ve metabolizma hızında sana katkı verirse yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Verilir

0|0
    0|0
  • Personal trainerim. Ucretsiz kocluk istiyrsan mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boyuna göre kilon fazla sayılmaz. Bu durumda ilk ay 5 kilo verdiğini varsayarsak ikinci ay bu rakam çok daha fazla düşecektir. 2 falan olacaktır. Toplamda 7 kg verirsin diye düşünüyorum. Zaten 57 senin boyunda ki biri için idealdir.

1|0
    0|0
    • Ya güzel yorumun için teşekkür ederim 7 de gerçekten iyi baya baya. İlk 7 bir gitsin de😢

• Sağlıklı ve disiplinli bir diyet eşliğinde yapılan doğru spor mutlaka başarıya ulaşmanı sağlayacaktır. Sadece sabır ve azim. Şimdiden kolay gelsin 👍

• İnanırsan olur yani

1|0
    0|0
  • Verilir

1|0
    0|0
  • Eğer ciddi anlamda spor ve diyet plates filan yapiyorsan düşersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...