İzmir'in erkeği..Sarışını bol olur diye duydum?

Yani orda yabancı kökenli çok insan var.Ben İzmirli erkeklerin çok çapkın kibar kızı nasıl tavlayacağını bilen karizmatik ve yakışıklı olduğunu duydum.Türkiyedeki en iyi erkekler İzmirdenmiş ve sarışınıda bolmuş göçmeni falan.Esmeride...Uzun boylu ve kibarlarmış.Doğru muyum ? Haa birde İzmirli erkekler çapkınlıkta yani birlikte olmakta türkiye şampiyonuymuş.Bu beni güldürmüştü neyse insanca bir soru sordum.Soruyu beğenmediyseniz falan da terslemeyin.Tartışma çıksın istemem

Güncellemeler:
çok çapkınlar korkuyorummm :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle. İzmirliyim göçmenim sarışın kumral arasıyım. Kemeraltında gezerken welcome demeden duramazlar herkes yabancı sanar. Uzun boylu olduğum da doğrudur. Kibarlık vs vs bunlar biz izmirli erkeklerin kadın tavlama silahıdır. Aslında hıyarın tekiyiz ama 2 kız için kibarlaşıyoruz 3 5 ay sonra eski hödük halimize dönüyoruz. En güzel kızların ve erkeklerin izmirden çıktığı doğrudur. Karizmatiklik ve cool luk izmirin markası gibidir hiç üstümüzden ayrılmaz. Bazen çok şairane davranırız kadınları etkilemek için. Ne diyeyim İzmir li erkek çok can yakar. Severse İzmir kadını gibi savaşa savaşa da ölür sevişe sevişe de. Ama izmirin erkeği odun kızlara saplanır balta gibi. Zor elde edilen kadından vazgeçemeyiz ama ortam kızlarına değer vermeyiz vs vs vs

1|0
    0|1
    • İzmirli erkekler çapkın olur doğru tespit etmişim ama bence öyle erkekler aşık olunca daha çok kıymet biliyor.Çapkın erkekler hangi kızın ne olduğunu biliyor çünkü...Ve sevincede gerçekten seviyor herkesi sevmediği gönül eğlendirdiği için..Ve iyi bir baba iyği bir eş oluyor yanılıyor muyum ?..Ayrıca şu kzı olayına takıldım :D:D olağanüstü güzelmi İzmir kızları ya ben çok güzel değilim nolcak şimdi :D:D

• evet .p eski hesabım kapandı bu yeni bugünlük daha

• mesaj attım bak bi

Erkekler Ne Diyor 9

• Genel olarak doğru.

1|0
    0|0
  • Koyu kumralım..

1|0
    0|0
    • İzmirdenmi ?

• İzmir sarışın yeri zaten üniversite hedefim :F

• Eskısehır erkeklerı de boyledır

1|0
    0|0
    • Orası öğrenci şehri ya..Mükemmel bir yer ordaki gençlerin de böyle olması normal

• teşekkürler :)

• rica ederım kardesım

• çapkınlık izmirde güzel zaten :D orayı terkettiğimiz için pişmanm

1|0
    0|0
  • evet öyledirler

1|0
    0|0
  • evet ızmıre tasın hemen.dedıgın gıbıyse soruyu guncelleyıp bize bildir bak ben de cok merak ettim simdi:)

0|0
    0|0
  • bi numaralarını göremedik :/

0|0
    0|0
  • hahahah İzmir erkeği diye birşey yok..

erkek erkektir her zaman :D

0|0
    0|0
    • Ya hani yabancı uyruklu olunca açık tenli oluyor genelde uzun boylu falan. evet ama erkek erkektir doğru :D yani İzmirli erkekler havadanmı suyundan mı bilinmez bir farklı olurlar

• sarışın yoksa bende yokum panpa plakaskdsakd .d

• keyfine bak ozaman :D senın ıcın saçlarımı sarıya boyayamam :D ama sarışınım :P

• İyi tamam sittirit orada yaşa

0|0
    1|0
    • tersleme dedik dimi nesin sen gerizekalı mı ?

• kızmaaaa, izmirdeyim ve yazılanlara uymuyorum. sen nerdensin?

• İlla sarışın ya da çapkın olmak gerekmezkii.örnek verdim oranın erkeği kibar kültürlü zeki ne biliyim bir farklı olur izmirin erkeği...istanbuldayım ben.

Kızlar Ne Diyor 3

• izmirliyim biraz abartılmış düşünce olarak çoğu yerden iyidir tabi tabi gerçek izmirli olması gerek yedi göbek misali tip olarak karışık ama düşünce tarzı olarak iyi evet çapkınlık değil görüş açısını söyledim

0|1
    0|0
  • şehire göre adam beğenmiyorum

0|2
    1|0
  • Senin keklemişler:))

0|2
    0|0
Yükleniyor...