Yüzme sporu hakkında bilgisi olan ?

arkadaşlar yüzmeye gidiyim diyorum. kilo vermeye yararı var mıve eğlenceli geçiyor mu aranızda var mı giden önerir misiniz? birazda bilgi verin lütfen nasıl oluyo ne yapılyo.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimalle sadece biraz göbeğin var diye kendini kilolu sanıyorsun :) yaz geliyor havalar sıcak malum işin yoksa eğlenceli olabilir ki çokta yorucudur bunu bil havuzdan çıkınca eve gidene kadar ayaklarını kollarını hissetmezsin bir sıcaklık basar insanı :D yüzme sıcaklar için iyi olur ama sadece kilo vermek için yüzme yerine egzersiz yapabilirsin :) sabahları düzenli olarak kahvaltını yap öğren ve akşam asla ekmek sürme ağzına haftanın 6 günü 1-2 saatlik koşu gezi vb. şeyler yap yararını görüceksin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yüzme bence en rahatlatıcı ve en keyifli spor:) bir de en çok enerjiyi yüzmede harcıyosun :)

1|0
    0|0
  • kilo vermekten daha çok forma girersin. daha sıkı bir vücudun olur. ama bunun yanıdan kiloda vereceğim dersen hafif birde diyete başlayabilirsin.

1|0
    0|0
  • 30 dk kadan fazla yaparsan kardiyo olduğu için evet var

1|0
    0|0
  • En iyi spor yüzmedir her kas çalışıyor kilo vermek için bire bir bence :))

1|0
    0|0
  • %100 etkilidir kilo vermek için yüzme sporu

1|0
    0|0
  • Yüzme aşırı faydalı bir spordur bedendeki bütün kaslar çalışır

1|0
    0|0
  • yuzme butun kaslarını calıstırabıldıgın tek spordur.fit bir gorunum kazanırsın

1|0
    0|0
  • Yüzme bilmek için mi kursa gitmeyi düşünüyorsun? Yüzme stili için öğrenmek için mi?

0|0
    0|0
  • yüzme sporu ne ya? Cümle bozukluğu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yararlıdır.

1|1
    0|0
  • Yüzme hem vücudu sıkılaştırır hem kilo verdirir.

Gözler <3

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yuzmek butun vucud kaslarinin calismasini saglar cunku su da agirlik farketmez cabuk yorulmazsin vucud yoruldugunu hemen anlayamaz suda. Yani hem cok zevkli hem cok yararli hem kilolar gider hem de vucudun sıkılasır :)

1|0
    0|0
  • Ben yüzmeye gidiyorum çok eğlenceli geçiyor stresli bir insansan kesinlikle git ayrıca vücudunu şekle sokar öneririm.

1|0
    0|0
  • Vücudu şekillendirir.

1|0
    0|0
  • Vücudun şekle gırer,kilo verirsin. Sağlıklı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...