Putin'in iş adamlarını azarlaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu videoyu link izlerken, Stalin'in varlık vergisini çıkartıp, ödemeyen zenginleri ise demir yollarına çalışmaya göndermesini hatırladım. İnanıyorum bizde günün birinde birisi çıkacak, Komünist ve Allahsız olan Putin ve Stalin gibi işçiye ve emekçiye destek verecektir. Adam ne diyor? siz bu fabrikaları açmazsanız bunları kamulaştırırız. Bizimkiler ne yapıyor? Alayını özelleştiriyor.

Gizli, yorma kendini.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lenin, Stalin votkasını yudumlayıp cigarasını tüttürürken, ellerinden lokma ekmeği zorla alınınca açlıktan ölen milyonlarca fakir sovyet vatandaşını da unutmayalım lütfen.Rus olmadığı için, kominist olmadığı için katledilen, yerinden yurdundan edilen, sürgün edilen zavallı sovyet vatandaşlarınıda unutmayalım lütfen. Çalışmayan, çalışanlıarının da nasıl olsa devlet maaşımı veriyor! çalışsamda olur, çalışmasamda zihniyetinde olduğu, zarar eden ve siyasi rant uğruna, oy uğruna haddinden fazla işçi çalıştırılan devlet fabrikalarının zararları malesef senin ,benim,bizim cebimizden ödendi yıllarca ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Putini seviyorum valla, takdir ediyorum. Demokrasi diye bişey olabilir mi yaa, nerde?

0|1
    0|0
  • Örnek alınması gereken bir devlet adamı.

0|1
    0|0
  • çok güzel yapıyor bunlara yüz vermeyeceksin.ama bizde öyle bir lider çıkma ihtimali yok malesef

0|1
    0|0
    • Biz kominist değiliz de ondan.Bugün büyük olan ülkeleri bu herifler yönetiyor ...

• Son yüzyılda örnek alınması gereken bir tek önder, bir tek lider vardır o da Mustafa Kemal ATATÜRK'tür bırakın yabancı hayranlığını da değerlerinize sahip çıkın Bugün yaşasaydı ne düşünür nasıl yapardı onu konuşun...

0|0
    0|0
  • sadece reklam amaçlı.. o kadar düşneydi gaztedcilerin ortasında böyle bişey yapmıycakdı...

1|0
    0|0
    • Kesinlikle iyi taktikçi bir bey

• Bence aşağılamak için yaptı. Rusya Proleter bir devlet anlayışına sahiptir. Yazdığım gibi adam vergi vermedi diye zengin sınıfını demir yollarını çalıştırmış. Putin de bu yolda giden birisi

• putin dedin adam. azeri asıllı rus milyarderin sırf antalya kunduda lüks bir otel açtı die. rusyada lübnündeki mallarınada el koymuşdur. sebep türkiyeye neden bu kadar para yatırdın. bir arada tvde senelerdir araştırıln bir batık mı ne vardı. bulamadı admalar. bu herif tüplen dalıp iki saatte bir topraktn bir çömlek çıkarmışdı. :d millet dio. bu madem yıllardır burda nedn üstünde yosun yok. mors olmuşdu. her zaman yemiyo işte. reklam bunlar kardeşm. gerçek vatan sevgisi olsa kamera arkasında iş görür

Yükleniyor...