Kapat

Ne oldu da bir anda duygularım değişti ? ....

aynı sınıfta olduğum arkadaşımın bana olan bakışlarını anlamaya çalışıyorum daha önce hiç onu başka türlü görmemiştim sonuçta sınıf arkadaşıyız günaydın meraba arada derslerde gülmek ama şu son 3 haftadır onun bana bakışları konuşmaları değişti hani birinin sizden hoşlanıyormu diye düşüncesi olur ya bende de o oldu galiba bende ona karşı ısındım şimdi numaralarımız var ama konuşma olayı falan yok dersde bakarken yakalıyorum bu arada üni öğrencisiyiz şimdi ne yapmam gerek bana da uygun biri kaçırmak istemiyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• :) Mesaj at kendini agırdan satma bence adam gibi al karşına konus :)

0|0
    0|0
    • ne diycem niye bakıyosun h bakışların anlamı ne dye hesap mı sorcam benmde bir şekilde belli etmem lazm arada bakıyoruma ma o görmeden

• off tam adamına söyledin ayrıca parça güzelde galiba bakışmalarla kalır gibi onu cesarteledrmem için sadece bakmam lazım daha da bişe yapamam mesaj falan kesnlkle atmam

• Ulan suraya bak biri bana mesaj atsa cok hosuma gider :D zor erkek gibi görünmekten bıktım niye ulaşılmaz gibi görünüyom ben yaa :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağırdan sat kendini erkekler hemen damlayan kızdan çabuk soğurlar. Şimdiden hayırlı olsun diyelim..

0|0
    0|0
    • ee nası belli etcemm bilşe söyle çünkü ben kimseyle çıkmadım biriyle konuşmuştum daha önceden sevmiştimde onu ama dengesz çıktı bunda ne yapcağımı blmiyorum

• belli et ama nasıl desem çok istiyormuş gibi durma, olmasan olur gibi davran..

Yükleniyor...