29 yaşındaki insanla ilişkim..

Ben üni öğrencisiyim,arada sırada konuştuğum,görüştüğüm biri var. aramızda 10 yaş var. Haliyle çalışan meşgul biri. Genelde ben ilk arıyorum.Arayınca ıyıkonuşuyoruz. 29 yaşında kendisi. Ben daha önce bu yaşta biriyle beraber olmadığım için anlayamıyorum. gerçekten meşgullermidir,o yüzden arayacak vakti olmuyor müdür? ben aramalımıyım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne iş yapıyor?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o arayana kadar aramayacaksın. bekle o arasın. her defasında sen ararsan çanta da keklik gibi görünürsün.

0|0
    0|0
  • bazen sen ararsın bazen o arar. ama yaşla ilgisi hiç yok çalışan insan yoğun olur genelde :)

0|0
    0|0
  • ne iş yapar kendisi?

0|0
    0|0
  • Benm yengemde çagrı merkezinde takım lideri Finans bankda ama nedense abimle sürekli konusuyorlar günde 6 7 kere :) oyalıyor seni biran önce uzaklas :) nye gizlisin diye sorma :) sende gizlisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kişiye göre değişir tabi bakış açısı ama o yaşlardaki insanlar sizin gibi ilgi delisi olmuyorlar genelde bebeğim. ama kim olursa olsun seni arayıp sormuyorsa da seninle ilgilenmiyor demektir zaten.

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadasim la aramizda 16 yas var ama cok genc görunuyor ve huyu da oyle sansima Bu kadar iyi birine denk geldim yani belli olmuyor canim dikkat et .. hic belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...