Kızlar bu surum da ne yaparsınız?

kızlar biri karşınıza çıktı sizin de sevgiliniz var çocuk mertçe geldi size aşkını ilan etti böyle böyle seni seviyorum dedi ama sevgilin varsa ALLAH mutlu mesut etsin dedi ... size ne yaparsınız çünkü ben kendime yediremiyorum sevgilisi olan kıza yazmayı ne yaparsınız söyleyin ağzına tokat mı atarsınız söver misiniz ne yaparsınız ama ciddi cevap verin

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• O insanın çok güzel bir kalbi olduğuna inanırım :).Ben seni seviyorum ama başkası varsa hayatında yolun açık olsun diyor açıkça.Neden tokat atayımki? Neden sevginin üstüne basıp çöpe atayımki?Eğer hayatımda biri varsa bende mertçe ona kalbimin başkasına ait olduğunu söylerdim ve çok üzülürdüm.Kafamı bu şekilde karıştırdığı için, seven bir insanı red ettiğim için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dövecek halim yok :d okulda biri gelmişti bu şekilde "söylediklerin için saol ama sevgilim var kusura bakma" dedim, o da " sevgilin çok şanslı" dedi .

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum derim terslerim.

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya.Adı üzerinde sevgilin olduğunu bilmior varsa da Allh mesut etsin dior.Bence cocuk kıbrlık bıle yapmıs.Sende ona gore cevabını ver gitsin

0|1
    0|0
  • Sende de bu kız takıntı halini aldı. Sevgilisi olduğunu biliyorsun ediyorsun neden karşısına çıkacaksın yani?

0|0
    0|0
  • Onu kırmadan reddederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...