İlk fitness günü kolların ağrıması normal mi?

Arkadaşlar bu gün ilk günümdeydim yaparken nefesi neremden aldım bilemiyorum😅 Bitince soyunma odasında su içeyim dedim kolu bir kaldırdım kalkmadı bir an 😂 Bu geçermi hala ağrıyor ya.

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• normal ben ilk yaptigimda kollarim 1 hafta tutuldu

0|1
    0|0
    • Yav yataktan kalktım şimdi sol kol felç olmuş sanki kıpırdar kıpırdamaz kol ağrıdan durulmuyor gitmeyecem bu gün

Kızlar Ne Diyor 10

• Normıl

0|1
    0|0
  • Normal

0|1
    0|0
  • Geçer geçen hafta bende başladım her tarafım ağrıdı benim vücudum pek alışkın değil

0|1
    0|0
  • Acı yoksa kazanç yok

0|1
    0|0
  • Gülme krizine girdim 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Normal geçer iki güne

0|1
    0|0
  • Evet tabiki geçer, hamlamak deniyor şu an senin olduğun duruma. Uzun süre spor yapmadıktan sonra birden başlarsan oluyor. En fazla bir gün dinlen çok ağır olmadan spor yapmayı dene ki vücudun alışsın. En fazla 2-3 güne bir şeyin kalmaz.

0|1
    0|0
    • Dün sadece ağrı vardı bu gün yataktan kalktım sol kol felçli gibi sanki acıyor 😅

• :D olur oyle

0|1
    0|0
  • Evet normal

0|1
    0|0
  • Normal ilk günler yapar ağrı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yarın görücem ben seni 😅
    Normal öyle olması

0|1
    0|0
  • Hamlık ağrısı atıyorsun çok normal tişörtü bile giymekte zorlanıcan ilk hafta :D kas gevşetici al

0|1
    0|0
    • Hacı dün böyle değildi sol kolum feci ağrıyor 😅

• İlk gun gaza gelip fazla yuklenmisin, bir kac gun ağrılar devam eder, sana tavsiyem bir anda yuklenme, yavas yavas alistirdir kendini

0|1
    0|0
  • çok normal 2 gün sürer sonra hiç ağırmaz kanka

0|1
    0|0
  • ılk gunu zorlamıstırsınç asıl hamlama 2. gunu olur. ama bırakma. 3. ıdmandan sonra agrı falan kalmaz kesınlıkle.

0|1
    0|0
    • Bu gün ne yaptığımı tam çözemedim yarın bidaha gidecem. Bırakmayı düşünmüyorum 😅

• bırakırsan yaptıgın ıdman 2 haftada yok olur

• Zamanla alışırsın

0|1
    0|0
  • daha dur bakalim

0|1
    0|0
  • Normal ağrılar 1 hafta sürer jelibon ve muz ye kas ve lif ağrısına iyi gelir

0|1
    0|0
  • evet geçer 1 güne kada rfalan

0|1
    0|0
  • Coon normal gecmesi icin ne yap soyliyimmi? Tekrar spor yap yoksa bekledikce agrisi gecmiyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...