Hangi Olimpos tanrıçasısınız?

Hangi Olimpos tanrıçasısınız?

link hadi bakalım kızlar...

benimki:

Afrodit

Tam bir aşk insanısınız. Aşkın varlığına bile aşıksınız, o derece. Aklınız hep bir karış havada. Dişil yanınız oldukça güçlü. Girdiğiniz bir odada bütün bakışlar size yöneliyor, karizmanızla herkesi etkiliyorsunuz. Bir yandan da bunun gayet farkındasınız ve bu durum çok hoşunuza gidiyor. Aşıklarınızla alay etmekten ne kadar hoşlansanız da, içten içe “o”nu bekliyorsunuz. “O” geldiğinde, alay etmek bir yana, masum bir kediciğe dönüşüyorsunuz.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Athena

Zekanızla dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sizi özel yapan stratejik düşünmedeki yeteneğiniz. Verdiğiniz her karar, kendinizi daha donanımlı bir insan yapmak üzerine. Sanata karşı iyi bir beğeni anlayışınız var. Bazen bu donanımlı, zeki ve kendinize güvenen tavırlarla özellikle karşı cinsi korkuttuğunuzu bilmenizde fayda var. Tek başınıza ayakta durmaktan ve yalnız kalmaktan çok hoşlanıyorsunuz ama arada bir kendinize neden diye soruyorsanız, cevabı bu.

1|0
    0|0
    • doğru mu peki sence?

• kendine güvenen bayanlar erkekleri sahiden korkutuyo sanırım. o kısım da doğru mu? kendime güvendiğim ve sakin tavırlar içinde olduğum için terk edilmişliğim var :)

• o konuda bir fikrim yok karşı taraftan duymadım:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Zeus

Elinde yıldırımları tutan, tanrıların babası ulu Zeus; öfkesiyle yeri göğü inleten, romantik halleriyle karısı Hera'yı kıskançlıktan çıldırtan Zeus... Eğer mitolojide yaşasaydınız, herhalde dünyanın en şanslı insanı olurdunuz. Ne var ki, modern zamanlarda yaşıyoruz. Ancak kurnazlığınız, eşsiz adalet anlayışınız ve insanlara verdiğiniz ilhamla size post modern Zeus demekte bir sakınca görmüyoruz.

0|0
    0|0
    • o kadar öfkeli misin ya? korktum canxan abi :S

• Genel olarak sakin ve anlayışlı birisiyim , damarıma basılmadığı sürece .

• saygı duyarım :) hz. zeus

• bende tanrıça olmaz ;

0|0
    0|0
  • Ey önüne gelenin taptıgı sen hangi ütüyopyada tanrıcaysan ben orada ataistim.

0|0
    0|0
  • daha önce yapılmıştı . link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha evvel Athena çıkmıştı ...

Zekanızla dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sizi özel yapan stratejik düşünmedeki yeteneğiniz. Verdiğiniz her karar, kendinizi daha donanımlı bir insan yapmak üzerine. Sanata karşı iyi bir beğeni anlayışınız var. Bazen bu donanımlı, zeki ve kendinize güvenen tavırlarla özellikle karşı cinsi korkuttuğunuzu bilmenizde fayda var. Tek başınıza ayakta durmaktan ve yalnız kalmaktan çok hoşlanıyorsunuz ama arada bir kendinize neden diye soruyorsanız, cevabı bu.

0|0
    0|0
  • Hera

Dişil yanınız çok güçlü. Sevdiğiniz zaman gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Karşınızdaki kişiden de aynı özeni göstermesini istiyorsunuz. Bazen aşırı derecede kıskanç olabiliyorsunuz ve bu huyunuz başınıza çeşitli çoraplar örüyor. Tek başınıza olmaktan hoşlanmıyorsunuz; hayatın iki kişiyle daha anlamlı olduğunu düşünüyorsunuz. En mutlu olduğunuz yerler sevdiğiniz arkadaşlarınızın düğünleri.

0|0
    0|0
  • Hera ^^

Dişil yanınız çok güçlü. Sevdiğiniz zaman gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Karşınızdaki kişiden de aynı özeni göstermesini istiyorsunuz. Bazen aşırı derecede kıskanç olabiliyorsunuz ve bu huyunuz başınıza çeşitli çoraplar örüyor. Tek başınıza olmaktan hoşlanmıyorsunuz; hayatın iki kişiyle daha anlamlı olduğunu düşünüyorsunuz. En mutlu olduğunuz yerler sevdiğiniz arkadaşlarınızın düğünleri.

0|0
    0|0
  • Hera

0|0
    0|0
  • Afrodit.

0|0
    0|0
  • Afrodit.

0|0
    0|0
    • bir afrodit daha :)

sen de aşıklarınla alay eder misin? bunu afrodit'lere soruyorum. lütfen bana yalnız olmadığımı söyleyin :)

Yükleniyor...