Jose Mourinho mu Fatih Terim mi hangisi daha iyi hoca?

Jose mourinho mu fatih terim mi hangisi daha iyi hoca ? bence fatih terim mourinho hep müthiş takımlarda başarılı oldu o takımlarda başarılı olmak kolay Fatih terim gibi ekmeğini taş'tan çıkarmak zordur sizce hangisi daha iyi antrenör?

• İmparator
    71% (5)54% (7)60% (12)Oy Ver
  • Mou
    29% (2)46% (6)40% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yılmaz Vuralın şıklarda olmamasını kınıyorum

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 18

• şampiyonlar ligi şampiyonluklarına bakarak mou dedim ama şu da var türkiyede mou ile kıyaslanabilecek tek teknik direktör de imparatordur

bu arada Hummels de byk ihtimal barca ya gidecek demin trt3 te haber geçti

0|0
    0|0
    • bende izliyorum ama imkansız bence barca'nın ekonomisi kötü 57 milyon euro hayatta veremezler transfere zaten 50 milyon euro ayırdılar gidecek oyuncuların bonservis paralarıyla bu rakam 100 milyon euroyu buluyor ama daha neymar gelecek bir okadar hatta daha fazla fiyata barca nasıl ödeyecek ? ekonomik olarak real münih ve arap takımları bgibi harika değiller veya chelsea giibi

• doğru hep altyapıya bel bağlmış gibiler Real gibi büyük transfer pek yapmıyorlar Villa bu sene çok kötüydü o yüzden çok iyi bir santrafor lazım savunmaları zaten evlere şenlik puyol da yaşlandı

barca çok iyi transferler yapmazsa bu sene işi çok zor

• çok transfer yapması lazım stoper kanat forvet nokta atışı yapmaları lazım çünkü seneye bayern münih ve real madrid inanılmaz kadro kuracaklar (bayern ne kadar harika kadroya sahip olsada) üstüne ciyt psg chelseade boş durmayacak yani top clas 3 takımdan biri olan kimliğini kaybedebilir.

• Yılmaz vural .

0|1
    0|0
  • Bu Fenerlilerin sorusundan artık bıktık

1|0
    0|0
  • Fatih hoca kesinlikle

0|1
    0|0
  • İMPARATOR F.Terim

0|1
    0|0
  • Mourinho tabiki taktiksel bakımdan öndedir.Ama Fatih Terim taktiksel olarak hep aynı oyun düzeni sadece motivasyon ve takım konuşması gaza getirmede mükkemmeldir o yüzden bir karar veremiyorum :)

0|0
    0|0
    • İmparator taktiksel olarak bişi bilmiyomu :):)?

• ikiside aynı birbirinin kopyesi jose daha karizmatik ön planda o kadar

0|0
    0|0
  • Teknik direktör işleri boş işler, az bi' zeka belirtisi olanın yapabileceği işler. Burada önemli olan tek şey takımının senin istediğin her oyuncuyu getirmesi, sonra zaten bi' gazla sürüyosun saha ya hadi bakalım.

0|0
    0|0
  • Mourinho portoyla başladı uefa avrupa ligi ve şampiyonlar ligini kazandı kendini kanıtladı. Anladın inşallah

0|0
    0|0
  • Jose Mourinho.

0|0
    0|0
  • kupa sayılarına bakın sonra kafanızda tartın kimin olduğunu görürsünüz

0|0
    0|0
  • Ironi yapiyim biraz..

- Fatih Terim.

0|0
    0|0