Mutluluğun Resmini Yorumlarmsınız ?

Sevgilim var. Ben,i anlıyor. Ve çok mutluyuz. Daha önceleri çok rahatdeğildi. Her konudabana guvenıyor. Hatta benımle birlikte olabileceğini söyluyor. Sizce biz aşmışız Dimi. Çok şanslı olduğumu düşünüyorum . Çok mutlu olmaktahaklımıyım. Gerçekten bir kızın bir erkeğe bu kadar güvenmesi aşktan dimi ? Kızlar sizde bu aşmada aşık olmakister mıydınız birerkeğe Evet mutluluğun tablosu hakkında yorum istiyorum kızlar :

Güncellemeler:
Yine beni aradı yanlışlıkla :-D Bu süper bişe ya . Ablasını aramak için telefonu eline alan sevgilinin seni arayıp sonra fark etmesi kadar güzel bir şey olamamz :-D Her erkeğe nasip olmaz :-D

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ne kadardır sevgilisinz bilmem ama çok güzel bir ilişki bu :) aşık değilse de güvenle aşk da gelir emin ol :) bayıldım size :) inş bizde böyle oluruz ..

0|0
    0|0
    • 2 yıl oldu. Ama başlarda sıkıntılarımız oldu . Oda benım eşşeklığımden biraz zayıf diye emın olamadım onu beğendiğimden. Halbukı zamanla çok daha güzel olduğunu farkettım. Kıloyu umursamıyorum artık. Hatta fazla kılolurdan iğrenır oldum. (Nedense) Gitgellerımız oldu onu uzdum şımdı pişmanım. ama bida asla üzmeyeceğim onu. İnş sizde bizim gibi olursunuz.

• öyle insan baktıkça güzellikleri n frkına varıyor

• evet yaa öyleymiş :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah mutluluğunuzu bozmasın.. Mutluluğun tablosunu bize sorma. çünkü sen o tablonun içindesin. Sana sormak lazım aslında :)

0|0
    0|0
    • Tablonun ressamı her zaman erkektir. İlham periside kızdır :-D

• bence aşktan :)

0|0
    0|0
  • Belkı senınle bırlıkte olmak ıcın oyun oynuyo da olabılır

0|0
    0|0
    • Yok ya o insandeğilk i. O melek . Onun sayesınde tüm kızlara sempati duyuyorum.

Eskıden kızlar ı şeytanın ortakları olduğunu düşünürdüm. Çünkü gördüklerım hep art niyetliydi. Kıskanırıdı kendı cınslerını . KAlplerınde fesatlıklar vardı dillerinden dökulurdu. Böyle kızların harcinde temız kalplıkız yok derdim. Onu tanıdım. kızlarıda yenıden keşfettım. Berrak ama köpüklerle akan bir derenın içinde bembeyaz çakıl taşları olur ya ha işte öyle bir şey . :-D

• Haklısın ıste ama akıllı olan az kısı var su hayatta

• Namuslu kız nasıl azsa doğru akıllı erkekte az. Ben aradım . Kızlara hep bu açıdan bakıtm . Hiç bir kızın duygularıyla oynamadım onlardan faydalanmadım (sevişmekiçin çıkmadım) zaten ilişkiye girme söz konusu bile değildi.

Sonra buldum şimdi bana teslım olan bir sevgilim . Var. Sahip olmam . Ama onunla sınırları aşmadan keyif alırım . Benhakkerttım bunu :-D dimi ama

• mutlu kalın lan böyle.. :)

0|0
    1|0
    • Bir kız için en güzel temennıde bulunacağımı düşünüyorum : İnandığın tanrı sana seni anlayan ve tamamlayan AKILLI bir erkek versin varsada elindekını bu hale dönuşturusun :-D

• woaw :D eyvallah..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...