Darp ve saldırıdan ifade vermiş bjkli fernandes suç kimde kadınlardamı futbolcuda mı bence karılar iftiratıyo

Beşiktaşlı yıldız ve arkadaşı bir gece kulübünde iki kadınla tanıştı, star oyuncunun evine geçildi. Kadınlar sabaha karşı "Fernandes bize saldırdı" diye polise koşmuş aha ahahahhaha :)))))))))))))))))))))

gitmeyin o zaman alla allah ya bayanların ne dedği umrumda değil valla mezhebim geniş değil erkeğin evine öyle gidiyorsan

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• haber yalanlandı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• adamın işi gücü yok saldırıcak ?

0|0
    0|0
  • Onlar para almaya çalışmışlar adamdan adam vermeyince adama saldırmışlar sonrada polise bizi darp ediyorlardı demişler:)

0|0
    0|0
  • yalanmış haber manu acıklama yaptı yalan diye haberi yapanlardanda şikyatci olcakmış adamı yiyecek bu kolpa basın

0|1
    0|1
  • yalanlanmış. Hem niye bu kadar ilgilendiriyo basını anlamıyorum adam topunu oynuyor

0|0
    0|1
  • mezhebim geniş değil ne alaka :/ senin mentaliteni...

0|0
    0|0
  • Akıllarınca Fernandes'ten para koparmaya çalışıyor kadınlar..5 kuruş alamazlar şu durumda.

0|0
    0|0
  • fernandes hep sorun çıkıyor gidecek

0|1
    0|0
  • Yalan haber.

0|0
    1|0
  • Erkegin evine gidiyorsan her seyi pesinen kabul etmis sayiliyorsun yani.

Tam bir Turk mnskm ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle Balım katlyorum sana Fernandes'e laf yok adam Kral... <3

O deglde Trabzon naptı nan öyle resmen içine Barca kaçmış bunların 4 tane attılar Sivasa.. Adrian bir numara.. Ha bir de 14 num. bir çocuk var onu da begendim.. Bakalm fener napcak... :)

0|0
    0|0
    • soner o 14 gençlerbirliğinden aldılar bu yılın başında

• Evet evet Soner çok klas futbolcu begeniyorum onu...

• bence türkiyenin 2 yıl sonra en iyi futbolcusu oguzhan özyakup olacak

• her habere itibar edersek artık

0|0
    1|0
  • Valla böyle seyleri hep hemcinslerim yapar. Eğer dogruysa kadınlar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...