Kapat

Mario Gomez gitti. Bu ayrılığın Beşiktaş'a etkisi ne olur?

Mario Gomez gitti. Bu ayrılığın Beşiktaş'a etkisi ne olur?Mario Gomez gitti. Bu ayrılığın Beşiktaş'a etkisi ne olur?

Güncellemeler:
zktükml

0|0
4|33

En İyi Kız Görüşü

• Besiktas zaten bir 10 sene saha sampiyon olamayacagindan adam gitmekle dogru yapti :)

0|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar uzuldum bılemezsin evlat acısı gibi.. bu süper mario gomez ayrılmamalıydı.. yapmayacaktı bunu.. neyse isallah yerine selena gomez gelir.. :)

0|2
    0|0
    • bir yere kadar ciddi ciddi okudum hatta amma abartı dedim ama o selena gomez kısmı olmayacaktı :D

• ya usta aklıma bak ne geldi ya söylemesem olmaz maria gomez ile selena gomez evlense "selana gomez gomez" olurdu malum soyadını alıyor ya :)

• . :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 32

• gideceği beliliydi avrupa şampiyonasına katılmadan önce kalacak adam imzayı atardı zaten, avnupa şampiyonasına katılıp kendisini parlatıp avrupa liglerinde ya da kendi liginde oynamak istiyordu, bjk için kayıptır

0|3
    0|0
  • Şampiyona sonrası Beşiktaş la devam kararı almıştı fakat darbe sonrası ailesiyle ortak karar alıp ayrılıyor

Almeida gitti DemBaba geldi
    DemBaba gitti Gomez geldi
    Gomez gitti... ?

Futbolcular gider Beşiktaş kalır
    Merak ettiğim şey Gomez gitti sorusu niye gizli sorulur , üst üste gizli sorulunca merak ettim

0|1
    0|8
    • merakın kendi kafanda ki kuruntudur vereceğim cevap yok

• Kabagı yidik kanks

0|2
    0|0
  • Demba ba gitti dediler neden gitti beşiktaş eksik kaldı
    gomez geldi o oynarmıymış dediler
    adam iyi oynadı gitti aynı durum
    takımın bir sistemi var gelen forvet iş yapar
    ayrıca cenk tosun yabana atılmayacak bir forvet

0|0
    0|2
  • Sosa atibada gitti bjk bu sene 1. liğe oynayamaz bence

0|2
    0|0
    • niye öyle dedin gitti mi şampiyonluk

• Giden oyuncuların yerine aynı tarzda oyuncular alınmazsa beşiktaşın şansı çok az geriyede tek fb kalıyor. fbde hem oyuncu fazla gitmedi hemde yerine transferler yaptı uyum sorunu olmaz diye düşünüyorum bjknin hem şimdiden o oyuncuları alması hemde uyum sağlama süreci var. Son olaylar yüzündende buraya gelecek futbolcu büyük ihtimalle vazgeçer sadece beşiktaş için değil tüm takımlar için sorun.

• dışardaki gelmeyebilir çekinir ama gomez içerdeki biri gitme bahanesi saçma buldum gitmeyi kafasına koymuştu bence oyaladı diye kızıyorum aynı kalitede bir oyuncu gelirse sıkıntı aşılır iş alabilmeye bağlı yoksa sıkıntı var demektir

• Uğurlar ola

0|0
    0|2
    • orası öyle tabi gidişi eksiklik yaratır mı ya da kapanır mı açığı

• Her zaman yeri doldurulur. kimler gelip gecmis.. uyum saglansin yeter ki.

• uyum önemli haklısın

• Ülke böyle olursa bende giderdim onun yerinde olsam.

0|0
    0|2
    • haklı mı diyorsun

• Tabi haklı. Can güvenliğimi var ülkede?

• böyle düşünüyorsan bir şey diyemem ama kim ne yapsın gomezi olay varsada içerdeki bir olay ona bulaşmaz ki oyaladı oyaladı bahene yapıp gitti

• Beşiktaş çok şey kaybeder gibi adam bazı maçlarda tek balına taşıdı neredeyse. Ben Fenerliyim böyle bir golcümüz olsun isterdim

0|1
    0|0
  • Çekirge Dembaba ile zıpladı 1,
    Gomez ile zıpladı 2,
    Bu kez çok fena çakılabilir bu da benden söylemesi 3.

0|1
    0|0
    • çok manidar oldu bu
      çuvallanacak mı diyorsun bu sefer

• Eren Derdiyok'tan felan bahsediliyor. Hem de şampiyonlar ligine direkt katılacak takımda.

• biraz saçmalık bu bence heleki şl için

• Sakat nımızsız Beşiktaşa geldiğinde ölüydü burada canlandı bir de kaçıyor hiç merak etmesin o bu sene elbet düşecek tekrar geri gelmek istediğinde umuyorum Beşiktaş taraftarı ona kobrayı gösterecektir

0|1
    0|0
    • kızgın mısın ya da kırgın

• Beşiktaşlı bile değilim ama ona rağmen kırgınım yani sen bir ölüyken seni var eden takıma biraz vefa borcunu öde değil mi. Ama problem değil o gider başkası gelir sistem gene çalışır

• vefasızlık biraz darbe olmuş sanki ona yaptılar

• eski sıradan takım dönemlerine geri döner

0|1
    0|0
  • Böyle bir forvet bulamaz bjk.

0|1
    0|0
  • Panzer karısı yüzünden yuvadan uçtu yolu açık olsun kalsaydı önümüzde ki sezonun da daha şimdiden gol kralını herkes biliyordu

Demba BA gitti Gomez geldi onunda yerine birileri gelicek elbet

0|1
    0|1
    • gidişi eksikliktir gol kralı olurdu

• Gitmez dediler ama gitti

0|0
    0|0
  • Kodumun almani yurusun gitsin besiktasa hic bir sey olmaz Burasi besiktas Alayina giderrr

0|1
    0|0
    • naaptın sen kızgınmısın gomeze

• Kizgin degilim tepkiliyim aylardir bizimle dalga gecti resmen cocuk oyuncagimi bu , burda istemeyen gider ben bu takimdan kim gitse uzulurum biliyormusun Cenk Tosun, Quaresma Ve Atiba yuregini koyarak oynayan oyuncular cunku

• oyaladı o konuda haklısın taraftarın kızgın olması normal

• yine 3. :ASD

0|1
    0|0
    • yine?

• olum bir kere şampiyon oldu diye diğer 3. lükler silindi mi ne oldu? 100 yıldır 3. olan takım bu senede 3. olur diyom işte

• sen bu soruluk biraz dinlen gereksiz bir dolu şey yazdın

• Beşiktaş'ın çokta iyi bir forvet alamayacağını düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • kayıp büyük ama yeri dolar niye öyle düşünüyorsun

• Demba Ba gitti onun parasıyla zaten Gomez alındı. Her iki transferde iyiydi ama bu iki transferin yerinin kolay kolay dolmayacağını düşünüyorum.

• haklısın ama bir isimler görelim

• Hic gelmemisti zaten😄

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'a en dandik sntrafor gelse bile gol kralı olur. Çünkü Beşiktaş'ın forvet oyuncusunu besleyen mükemmel bir orta sahası var.

0|0
    0|1
    • öyle diyorsun ama iyiydu çok şey kattı gitmesi kötü oldu

• O değil de Mario Puzo'nun birkaç kitabı basılıyor sadece. Böyle mükemmel eserler ortaya çıkaran bir yazarın birçok kitabı artık basılmıyor :(

0|0
    0|1
  • Fenere bir faydası ya da zararı olmaz
    bizden bir yol olmaz nasil olsa

0|0
    0|0
  • İktir gitsin başka GOMEZ mi yok.

0|1
    0|0
    • katkısı vardı ama defolsun gitsin böyle deyip gidecekse oyaladı burda taraftarı

• amaaan salla gitsin ne takıyon o gider başkası gelir adam mı yok.

• haklısın

• Zaten mülteci gibi duruyor du Beşiktaş ta

0|1
    0|0
  • forvet lazım hacı

0|0
    0|1
    • kim mesela

• bakalım biri gider biri gelir. Demba Ba da iyi oyuncuydu. Firket Orman işini bilir. Yedek planı vardır. Şenol Hoca'ya Sabri'yi ver dünya yıldızı yapar.

• dediğin tamam ama sabriden cacık olmaz :D

• Gldeceği belliydi

0|1
    0|0
  • Ah ah nekadar önemli bir durum..
    Ülken çorba olmuş kaynıyor sende burada futbol için yanıyorsun.

0|0
    0|1
    • haklısın bahsettiğin konu yanında bunlar b ok ama sormuş bulunduk yani niye kızıyorsun :D hem gündem-siyaset katagorisinde gündemle ilgili çok soru sordum gizliden ve insanları tartıştırdım bolca görüş aldım ne düşünüyorsun peki gelişen olaylarla ilgili darbe mi kurgu mu

• Zamana bırakalım sonra belli olur kim ak kim kara.

• öyle

• Şenol Güneş varken bir eksiği olmaz

0|0
    0|1
    • yerine biri gelecek kuşkusuz

• Gomezsiz olmaz

0|0
    0|1
  • Adam anladi bu ulkeden bir halt olmaz gider tabi

0|0
    0|1
  • Bjk mefta