Fiziksel olarak degişilik olurmu

1 senede insan degişirmi * body ve yüzme ile fiziksel olarakk ne gibi degişiklikler olur dik durus probleemim düzeelmi bu süreç zarfında

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• plates işe yarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dik duruş problemın düzelir garanti diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • kambur degilim ama dik duramıyorum .s düzelirmi

• ne yaptında düzeLdi

• hala aynıyım spora yazılcam haftaya :D

• Tabikide değişir.

TECRÜBEYLE SABİT.

0|0
    0|0
    • dikk duruş problemim var benm yalnız

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardesım ben sporla uğraşıyorum

carnitine kreatin alginine vprotein aminoplus ve yüzme ve düzenli antraman acaip fit olursun eger kilon yoksa 6 haftada karnının ortsında bir çizgi çıkar sırt üçgenlemeye başlar 2 hafta daha devam edersen 6 katlı baklava ... Sana ben birde dik durma sorunu diyorsun sırt çalışmanı öneririm ayrıca bunun için yeleklerde var bir araştır

0|0
    0|0
    • kardeşim yag var amino asit yüzünden yaglandım baya bir yememe de dikkat etmedim acısını cekiyoz yüzmenin yararı oolurmu dik durus problemine .ayrıca 1 sene gidicem .

• Olur kardeş yukarıda yazdıgım takviyelerden bir alginin dietslz kullanılabilir hem yer dİyetsiz hemde amino olmaz yüzme ile kilo verirsin yüzmeden ya da spordan 30 dk önce yeşil çay iç yeme işini ve amıno hap işini en az 1.5 saat önceden hallet .. 1 senede eger resım atma olsa sana gosterırdım 1 senedekı sonucu ... Dikdurma için yüzmede olur. ama fitnessle daha hızlı sonuc alırsın

• 1 senede sadece body ile bile güzel bir vücut olur

0|0
    0|0
    • body de olurda ben yüzmeyi de tercih ettim yararı olrmu

• tabi çok iyi olur tüm kaslar çalışır vücuttaki

Yükleniyor...