Bir ünlü ile aynı sokakta oturuyor olsaydınız

sinema sanatçısı ses sanatçısı olabilir aynı sokakta oturuyor olsaydınız sık sık görüyor olsaydınız ona karşı nasıl bir tavrınız davranışınız olurdu

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Akşamları çardakta çay/çekirdek yapmıyorsak iplemem bile bana ne..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bir sürü ünlüyle aynı sokakta oturuyorum (abartmıyorum) hatta bir tanesi komşum. tavrımda bir değişiklik yok, işi gereği ünlü olsa da o da pazar ekmeğini almaya şıpıdık terlikleriyle aynı bakkala geliyor :)

0|0
    0|0
  • Fikret Hakanla aynı sitede oturduk dragosta..

çok mütevazi bir beyfendi.

0|0
    0|0
  • Normal şu ban ki komşularıma nasıl davrandıysam ona da o şekil davranırdım. Merhaba merhaba yani. Onu görünce dibim düşmezdi, yağ çekmezdim o da bir insan sonuçta. Şu an ki komşularımla aramdaki muhabbetten hiçbir farkı olmazdı.

0|0
    0|0
  • o tavır alsın bana noluyo ki :)

0|0
    0|0
  • Diğer insanlara nasılsa ona da öyle.

Bir şey değişmez.

0|0
    0|0
  • sıradan komşu işte meraba meraba o kadar..

1|0
    0|0
  • Sabah yürüyüşlerinde köpekleri üzerine yollamakla başlarım sonrasına bakarız

0|0
    0|0
  • Köpeği olurum :D bu ne ya oda insan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ekmek aldığım fırının sahibi Murat Taşdemir her sabah görüyorum :(

Daha doğrusu babasının yeri Banu Alkan yüzünden cezalandırmış babası sdlkfjs <333

Ki Gülben Ergenin kayınvalidesi'nin evi bizim arka sokakta geldiğini görmüştüm ..

Aynı zamanda Ozan Güvenin ninesi bizim yan apartmanda kadın 100' ü aşkın jhfgsdhh :( Ama hiç gelmedi o ayrı konu ..

0|0
    0|0
  • diğer insanlara karsı tavrım nasılsa onada öyle olur. ünlü diye farklı muamele göstercek değilim ya

0|0
    0|0
  • Herhangi bir insandan farkı olmaz.

Onlarda insan ya bu kadar gözünüzde büyütmeyin.

0|0
    0|0
  • Gönüllü gibi davranırım

0|0
    0|0
  • yavşardım hemen bnizde yanında gezdirsin diye ::)))

0|0
    0|0
  • Hatunsa ayar çekerim.

0|0
    0|0
  • Insan degil mi sonuc olarak? Diger komsularimla nasilsam, onunla da oyle olurum. Zaten o tarz yerlerde oturan insanlarin kalitesi daha yuksek oldugu icin "Aaaaa Okan Bayulghhheeeeennn" dye bayilmazlar saga sola. "Iyi aksamlar Okan bey" der bakar yoluna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...