Neden ayakları çirkin kızlar babet, bacakları çirkinler capri , kolları kıllılar kısa kol v.s giyer.

İstanbulda havalar daha tam manasıyla ısınmadı bile.Ama gün içerisinde kızların iğrenç ayak damarları gözükürcesine babet giydiğini bacaklarının ağdadan dolayı pütür pütür olmuş siyah kıl kökleri gözüken ve güneşin etkisi ile daha belirgin bir hal alan üstüne bir birde kırmızı noktalar olan kızların bu bacakları gereksiz yere ilk fırsatta capri giyerek göstermeleri ya da saçını başını yapıp makyajını yapıp ben güzelim edası ile yürüyen kızların kollarındaki tüy değil artık kılları almadan tişört giymeleri.Dekolte giyinen kızların göğüslerinin güneşte parlaması ve ordaki kılların gözükmesi.İlk fırsatta mini şort giyen kızların kıçının şeklindeki alan şorlatlarla bacaklarındaki damarları v.s göstermek istemeleri nedendir.Rahatlık için olamaz değill , güzellik için olamaz değil, umursamıyor dese yüzü makyajlı ayağında koskoca topuklu ayakkabı var.Ben aklıma çözemedim bu işi deliye vurdum :)

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• gerçekte nerelerinin güzel oldugunu hala ögrenememiş insan türüdür sırtın güzel olur sırt dekoltesi giyersin bacak sütun olur kısa giyersin gerdanın bembeyaz süt ve kılsız olur göğüsler dolgun dekolte giyersin kalçan iridir beline kemer takar seksepalite katarsın ne bilim karnın düzdür kılsızdır göbek açık kısa tişört bağlamalı gömlek giyersin ayaklarında nasır yoktur açık ayakkabı giyersin ne bilim yani bu embesillik bu kendini bilmezlik daha ne kadar sürecekse gerçi benden sonraki justin bieber hayranı nesildede parlayan yıldızlar göremiyorum!(nokta).

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çünkü; ayaklarının çirkin olması babet giymeye, bacaklarının kötü olması capri giymeye ve kollarının kıllı olması kısa kol giymeye engel değildir.

Ve sana şunu tavsiye ediyorum; Başka kızların bacaklarını, göğüs dekoltelerini incelemek yerine aynaya şöyle iyice bir bak. İnsanlar da senin hakkında neler söylüyordur bunları düşün ;)

2|0
    0|0
    • Niye erkeklere kro demeyi bilirisniz , kibar ol dersiniz şunu dersiniz bunu dersiniz.Bende kadınların krosunu buldum var mıitirazın ? Bir de bir kız bişey giyip , süslenip sokağa çıkmışsa kendisine bakılmasını istiyodur yoksa salakmı bu topuklu ayakkabı giyip ıssız bir çölde tek başına dolaşan kız gördün mü sen hiç. Bırak bu işleri devlet su işleri :):)

• ne yapsın oraları buraları kötü diye ölsün mü bu insanlar sıcaktan? antalya sıcağında yaşayan 80 kiloluk kız o bu ne dedi şu ne dedi diye kot pantolon mu giysin tabi sizin gibiler ona da laf yapar ya.. karışmayın olum öyle şeylere herkes istediğini yapar yiyosa git yüzüne söyle nan burada arkalarından konuscağına valla dayağı yersin

0|0
    0|0
  • Özgüven meselesi. Milletin orasına burasına bakacağına git bir aynaya bak. İnsanların giydikleri, yaptıkları şeyler bu kadar ilgi alanına girmemeli.

1|0
    0|0
    • Ne girmeli ilgi alanıma ? Söylede bundan sonra ilgi alanımı senin söyleyeceğin şeylere göre ayarlayayım :):)

• Sende 65 yaşında gibi nasihat verip durma.Papazmısın sen vaaz veriyosun ?

• Düşüncemi söyledim. Bir şey paylaşıyorsan iyi veya kötü yoruma açık olmalısın. Düşüncemi beğenmiyorsan eğer açıkça ifade edebilirsin, benzetme yapmaya gerek duymadan. Bu senin için zorsa bilemem.

• herkes istediğini giyer ne var bunda

0|0
    0|0
  • her koyun kendi bacağından asılır sende ciğerci kedisi gibi bakma elalemin kızına . kendi sevgiline/eşine bak . onu uyar . bir de kendine bak ben nasıl görünüyorum diye

1|0
    0|0
  • Başkası hakkında kötü düşünmeden önce aynaya bak ne düşüneçegnı unutursun . Sana ne elalemın derdinden

0|0
    0|0
    • Körü mü düşündüm.Moda payşaşımı yaparken ne dememi bekliyordun hiç anlamış değilim doğrusu.

• sendede ne göz varmis neleri inceliyorsun korkulur senden bende ama ayaklarimi sevmem ama yazin yapicak birsey yok mecburen babet giyorsun ya da yeri gelince sandalet ama benimki damarli deyil tarakli :( benimkilere bakma o yüzden

0|0
    0|0
  • istersen önce kendine bak çünkü isteyen istediğini giyebilir sonuçta özgür bir ülkedeyiz eğer görmek istemiyorsan bakmazssın olur biter

0|0
    0|0
  • sana mı soracaklardı lahn döt

1|0
    0|1
  • Yüksek özgüven olsa gerek ben komplekslerimle boğuşayım oh millete bak..

0|0
    1|0
  • birazdan arkadaslarla yemek yemeye gidicez veşu anben doydum istah mistah kalmadi bende:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zamanla kızların giyimine fazla önem vermemeye başlayacaksın .kızların bu düzensiz ve zevksiz tarafları zaman geçtikçe sana anlamsız gelemey başlar .kızlara bakma ve giyimini incelemeye gerek duymassın .kızlar kendileri nasıl t-rahat hissederlerse o şekilde giyiniiyolar .bizi çok ilgilendirecek bir konu olmadığı nı zamanla aklına yerleştirirsin .bırak kardeş kızları incelemeyi .kendine yakışan bir kız bul .başka kızları umursamassın .

0|0
    0|0
  • onu bunu bırakta bu kadar derdin seni neden gerdiğini ve soru şeklinde açtığını anlamadım ! teorin vur hasta olsunlar mı ? o kızların burada sana çıkıp seni önemli mi hissettirmeleri olay ? birisi de bana bunu açıklasın deliye vurmadan

1|0
    0|0
  • haklı olarak başkalarının ne dediğini sallamıyolar ondan

1|0
    0|0
    • Ondan mı topuklu ayakkbı ile sokakta zorlana zorlana yürüyo bu kızlar.Başkasını ne dediğini gayet saalıyolar bence

• Kimse kral çıplak diyemiyo ondan :)

0|0
    0|0
  • fesatlara dikkat edin

0|0
    0|0
  • kendini bilmeli tanımalısın, maceraya gerek yok bence:) dikkat etmeli insan kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...