Bir erkeğin Facebook'a fotoğraf koymaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Facebook'tan bir erkekle görüşüyorum, henüz 22 yaşında, çok genç yani. Ama kendi fotoğrafını hiç koymuyor. Bunu kendisine sorduğumda ise, düzgün bir fotoğrafının olmadığını, ilerleyen zamanlarda kendi fotoğrafını koyacağını söylüyor. Ben ise onun erkek olmadığından şüpheleniyorum. Onun öz güveni eksik diye düşünüyorum. Sizce; üniversiteye giden böyle bir erkeğin Facebook profiline kendi profilini koymaması olumsuz bir durum mudur, özgüven eksikliği midir? Yoksa ben mi abartıyorum yanlış düşünüyorum?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Koymak istemiyorsa kendine güvenmiyo demekki ya da beğenmemenden korkuyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya valla alemsiniz bende kaç sene koymadım düzgün fotoğrafım yoktu ayrıca saçma geliyordu 2-3 senedir var

0|0
    0|0
    • 2-3 sene hiç koymadın mı yani

• Bence değil herkes aynı olacak diye bir kural yok. Ben sadece olumsuzlukları saydım

• ben de bir ara koymuyordum ama sebep güvensizlik değildi. mit i cia si falan o fotoğrafları kullanabiliyor da o yuzden.

0|0
    0|0
  • resmini görmediğin kişiyle konuşma keklerler falan ağır dalga geçerler :))

0|0
    0|0
  • kendi tercihidir koymaz normal bence;)

0|0
    0|0
  • Sen kendini öz güvensiz hissediyor musun?

0|0
    0|0
    • benimle ne alaka?

• Bi insanın sebebi ne olursa olsun fotoğraf koymaması onun bir eksikliği değil, tercihidir. Benim de fotografim yok facede,kendi çizdiğim resimlerim var.sosyal denilen bu ortamlarda fotoğrafimin olması beni rahatsız ediyor mesela.eksiklik olabilir mi bu? Öyle diyene güler geçerim :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...