Kadın erkek ilişkilerinde anlayamadığınız ne var?

Kafa yorup bir türlü anlam veremediğiniz ne var karşı cinse dair?

İlişki bazlı cevaplar alırsam sevinirim. Böylece birbirimizin sorularına cevap verebiliriz.

Niye rimel sürüyolar gibi anlamsız sorular olmasın lütfen:))

Teşekkürler şimdiden

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi anlamamızı beklemelerini anlamıyorum

Asıl soruya gelmeden öncesinde 5-6 soru sormalarini anlamıyorum.

Sen bunu düşünmeliydin sözünü anlamıyorum

Uzaklasinca "sen beni sevmiyorsun " yakinlasincada kendilerini geri çekmelerini anlamıyorum

Dönem dönem yakışıklı olmadığım halde bakmalarını, o dönem geçince kimsenin bakmamasini hiç anlamıyorum :D

1|0
    0|0
    • biz detaylı düşünüyoruz hepsi bu.. siz de dha yalınsınız.. son cümlen süperdi ama:) tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne düşündüklerini bazen anlamıyorum Mesela neden kıskandırmaya çalışırlar dönem dönem yaşamışımdır ben asla öyle bir düşüncede olmam Kıskanırsa soğuyacağını düşünürüm Zaten yaparsa kıskanmam soğurum

1|0
    0|0
    • çünkü yeteri kadar ilgi göremiodur. kendi beklentisini karşılayacak kadar. o yüzden dikkat çekmek ve baskaları da ilgileniyor benimle bak gör sende! demek için kıskandırma yoluna başvururlar

• etrafındaki erkekler asılır yüz vermezse taparım öylesine :D

• evt en güzeli

• aniden kaçışları

2|0
    0|0
  • İnsan insanı s.. mi?

1|0
    0|0
  • evlenmek için can atan kıza evlenme teklif edince hiç beklemiyordum ani oldu tarzında yaklaşımlar :)

0|0
    0|0
  • mini etekle nasıl üşümüyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nasıl oluyorda sever gibi yapıyorlar sonra sevemedim diye çekip gidiyorlar ,belki severim diye birşey olurmu kafanız nasıl çalışıyor onu anlamıyorum

1|1
    0|0
  • Bazı erkekler vurdumduymaz olur. Sevgisini göstermekten hiç hoşlanmazlar. Başbaşayken binde bir sarılırlar. Hiç anlamam bu huylarını :/

1|0
    0|0
  • guzel vucuda sahip erkeklerin kasıla kasıla yurumelerini anlamıyorum bir ozguven patlamaları vs cok itici coming.

1|0
    0|0
Yükleniyor...