Baya karışık bir durum

Açıkçası ben bu kızı zamanında deli gibi sevdim,belki halada içimde bir şeyler var ama bir beklentim yok en azından samimi arkadaşım olsun istiyorum.Ama nasıl yaparım bilmiyorum.Sevgilisi var sonuçta ve yanlış anlaşılmak,kendimi gözünde değersiz kılmak istemiyorum.İlk tanıştığımızda beraber alışverişede gittik,dansada gittik.Sonra bir çocukla çıkmaya başladığını öğrendim şans eseri muhabbeti kestim,görmemezlikten gelmeler,çok zorda kalırsam merhaba deyip geçmeler...Sonra bir gün konuşurken nette iyiki arkadaşımsın ve seni çok seviyorum konuşmadığımız zamanlarda bile dedi.Okulu bıraktı 1 sene hiç arayıp sormadı,başka okul istiyordu olmadı tekrar geri döndü tabi okulun başlamasına 2-3 hafta var mesaj attı ders kitabı sordu sonra tatilde ne yaptın şurdaydım deyince bende ordaydım falan dedi.Okul başladı ben yine yüz vermedim(sevgilisiyle gördüm yine) bana mesaj atıp okul defteri ne alayım diye bile sordu.Sonrasında bir anda bu duruma geldik.Arkadaşlar eskiden sevgili olma durumum olan kızla uzun süredir muhabbetimiz yoktu,geçen gün bana mesaj attı bir şeyler sordu sonra biraz konuştuk falan sonra birden seninle dertleşmek iyi geldi sen hep çok iyiydin bir hatam olduysa kusuruma bakma falan dedi bana.Sizce burada amacı neydi? Yani o kadar zamandan sonra sevgiliside varken neden bana bunları söyledi? Bu arada bazı derslerimiz ortak ve bana bakıyor gibi geliyor kafamı çeviriyorum tam o an dönüyor sanki.Yolda görüncede bakıyor gibi göz göze geliyoruz.Bugün şans eseri sınıflarının önünde arkadaşımla karşılaştım kapıları açıktı ben onunla konuşurken bana baktı sanıyorum bir ara.Ben farkedince çevirdi kafasını hemen.Bu hafta bir derse gittim sınıftaydı ben sınıfa girince arkasını döndü bana baktı gülümsüyordu göz göze geldik naber falan modunda sessize işaretleştik geçtim oturdum aradada çıkarken yine baktı gülümsüyordu yine bakarken.

Güncellemeler:
Biraz önce bir bahaneyle mesaj attım.Bir kaç bir şey sordum iyi bir şey demese bile mesajları gülücüklüydü.Tabi geçenki gibi içten gelmedi çok fazla bu defa.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılan sende kendisini yaşça büyük gösteren bir lise öğrencisisin ve bu dönem aşklarıda çoğunlukla çocukluk aşklarına daha yakın dururlar.Galiba ona duygularını açamadın,ki zaten sevgilisi varsa zaten doğru bir şey değil.Bak bence arkadaşlığını devam ettir,yani normal bir arkadaş olarak devam et.Onuda bekleyerek vaktini öldürme,karşına başka birisi çıkarsa ona şans tanı,yok başka birisi çıkmadı,o da sevgilisinden ayrılırsa ve o zamanda sende hala ona karşı hisler varsa gider kendini ifade edersin.Fakat kesinlikle onu bekle demiyorum,buna özellikle dikkat et onu bekleme yani ve sende onu bir arkadaş olarak kabul et.Ben yaşadığım tecrübelere dayanarak sana şunu söyleyim,bazen hayatta bir şeyi çok isteriz ve bakarız ki sonunda oldu.İşte ben bu tür durumlarda "olduda nasıl oldu" sorusunu sorarım kendime ve bazıları gibi,hemen atlamam.Eğer ki nasıl oldu sorusunun yanıtı benim ilke ve prensiplerime ters düşüyorsa,gururuma dokunuyorsa çok istediğim şeyden bile vaz geçerim,içimde bir şeyler olsada vaz geçerim.Yani bazen çok istediğimiz şeylerden bile vazgeçmek zorunda kalırız,beni anlıyormusun?

0|1
    0|0
    • Anlıyorum tabiki ancak lisede değil üniversitedeyim.Şuanda tek kafamı kurcalayan kızın etrafında hiç doğru dürüst arkadaşı yokken sadece o çocuk tüm boşlukları doldurmaya çalışırken neden sadece bana bu şekilde davranıyor.Yani acaba yalnız kalma korkusu mu o çocukla beraber tutan onu? Yada bir kız normal sıradan bir arkadaşına bu şekilde davranır mı baştan sona?

• İşte bu adım nasıl bir adım olabilir yani belkide yapıyor ama anlamıyorum şuanda bu davranışlarıyla

• Ya bir başkasıyla sevgili olduktan sonra bu nasıl bir adım olabilir?İşte bunu bende anlamadım.Eğer ki ondan ayrılırsa sende gider söylersin,olursa olur olmazsa olmaz.Ama onu bekleyecekde olma yani.

Kızlar Ne Diyor 1

• seni güvendiği sevdiği her zamn yanında olan bir arkadaş olarak görüyo ümitlenme fazla bence içinde sana karşı aşk gibi bir şey varsa ilk adımı ondan bkle

0|0
    0|0
    • Hmm,kafam o kadar karışıkki anlatamam.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...