Sevgilinizin, sevdiğinizin ismini dövme yapar mıydınız?

Sizce bir erkeğin birlikte olduğu bayanın ismini dövme yaptırması onunla alakalı ne kadar ciddi olduğunun bir göstergesi midir?

Yada ne kadar çok sevdiğinin..

Görüşlerinizi merak ediyorum..

Bayanların da görüşünü merak ediyorum ayrıca.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• tamam o bir bağlılık göstergesi amenna ama o isme sahip çıkacak kız nerde? sen bugun ismini yazdırırsın koluna ya da kalbinin üzerine yarın kıymet bilmez olur...yaptıgın hata olur kalır yanına..sildirmekte zor..geçici yapsan anlamı olmaz :) o yüzden tehlikeli bu işler...

1|0
    0|0
    • Tabi ki öyle.. Yani zaten kisi bunu yaptiracaksa eger buna sahip cikacak bayani bulmus olmasi gerekir dimi.. :) Öyle birini buldugunuzdan neredeyse emin olsaniz yine de dusunmez miydiniz?

• yani arastır tabiki ama dogru kaynaklardana rastır bence..internet bakarsan herkes bişeyler diyor..çok ıstıyorsanda gecıcı dövme yaptır o hemen kaybolmuyor yani..sadece gecici olan ismi :)

• Evet dogru söyluyorsunuz.En iyisi iyice arastirmak. :) Tesekkur ederim yorumlariniz ve cevabiniz icin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Onu sevdiğinin ona değer verdiğinin bir göstergesidir bence ama dövme yapılması yanlıştır dinimizce çünkü deri altına yapılıyor ve abdest tutmaz :)

1|0
    0|1
    • Haklisiniz

Dinimizce farkli görusler var. Bunu hala arastiriyorum ama. Abdest gecirdigi de söyleniyor..

Söyle bir sey de var yanliz. Aslinda o kadar cok hatalar, gunahlar isliyoruz ki istemeden de olsa. Yani dunya garip bir yer haline gelmis. Sessiz kalarak bile cokca gunahlar isliyoruz.

Bilmem vakti geldiginde dövmeden yana yanar miyiz..

Allahim gunahlarimizi affetsin..

• Ben yaptırdım, sağ omzumda "İ" harfi var.

Valla o ara bir risk almıştım, allahtan evlendik. Yoksa uğraş dur ismi "i" ile başlayan yeni birini bulmak için :)

1|0
    0|0
  • çok saçma asla yapmam önemli olan bedene yazmak değil kalbine yazmak.

1|0
    0|0
  • ben yapmam yapmasınıda istemem ne olacağımız belli değil dünyada;)

1|0
    0|0
    • Dogru :) Ama gercekten cok asik oldugunuzu dusunun. Ve karsinizdaki insanin size cok deger verdiginden emin oldugunuzu... Yine de yaptirmayi dusunmez miydiniz..

• O ne öyle yavşak erkek gibi :D Yaptırcak olsam böyle yaparım link

0|0
    0|0
    • Zevkler ile renkler tartisilmaz tabi. Anliyorum..

Ama gönderdiginiz linkteki tarzi ben begenmedim dogrusu

Asiri degil mi?

• Bunun tek kol ve tek göğüs olanı hoşuma gidiyor benim ama ben dövme yaptırmam asla yaptırsam böyle olurdu dedim :)

• Pardon :) Yaptirmayi dusunuyorsunuz diye algiladim ben, yanlis olmus.

Insanin kendisine yakistirmasi da önemli tabi. Kimi insana yakisiyor yine de. Her durumda abartmamali diye dusunuyorum, ki siz zaten dusunmuyormussunuz. :)

Tesekkurler..

• tamamen saçma düşün de nbide ayrıldıklarını. yeni manita bile yapamazsın hep sorun çıkar aralarında. eski sevgile dövme yaptın bana ne yapcan gibisinden :D

0|0
    0|0
    • Dogru tabi. Yani ayrildiktan sonra zor durumda kalir yaptiran. :)

Ama yine de sizce de birlikte oldugunuz insanin isminizi dövme yaptirmasi hosunuza gitmez miydi? Farkli oldugunuzu hissettirmez miydi...

• :) Insanin kendisini tanimaya basladigi zamanlar...

Zaman keske her aciyi ve her yasanani silip göturse.Oda mumkun olmuyor aslinda.

Neyse.. :)

Iyi geceler

• kesinlikle hayır

0|0
    0|0
    • Neden peki? :)

• Yarın öbür gün ayrıldığımda, yine aynı isimle bir kadınla birlikte olmak zorunda kalmamak için :)

• Evet tabi. Yani dövme yapilacaksa eger gercekten bir seylerin cok saglam olmasi gerekir. Bagliliginizin, samimiyetinizin, guvenin.. Hayatinizi paylasmak istediginiz kisinin o oldugundan emin oldugunuz zaman yapmaz misiniz mesela?

Hem.. Dövmeler kapatilabiliyor ya da silinebiliyor. Beklenmedik, cok kötu bir durumda. Hayat bu ya..

Gerci cok trajedik bir durum olur öyle olursa da.

• dövme kesinlikle yaptırmam

0|0
    0|0
    • Zaten dövme yaptirmaya mi karsiniz? :)

• Peki umarim kötu bir durum yasamazsiniz.

Tesekkurler bu arada. Bunu biraz dusunecegim..

• rica ederim sonucta karar senin kararın ben sadece düşüncelerimi söyledim

Kızlar Ne Diyor 7

• bence yapmamalişu anne kadar iyi olunsa bile ileriyi bilemeyizki neler duyuyor neler görüyoruz deli gibi severken birden kopuyorlar bunlari unutmamak gerek

0|0
    0|0
    • Ilerisini kimse bilemiyor dogru. Ama insan her zaman birini cok sevip cok guvenmiyor. Yada cok fazla deger görmuyor. Tum bunlari buldugu zaman bir insan icinden de gelir gibi oluyor sanki :)

• Hayır...

0|0
    0|0
    • Siz yapmazdiniz sanirim, ona hayir demis olmalisiniz.

Peki ya o sizin icin böyle bir seyi yapmis olsa? Nasil dusunurdunuz..

• hayır yapmam isim içerikli dövmeler bana itici gelir pano gibi

0|0
    0|0
    • Hmm :) Ama sevdiginiz, asik oldugunuz bayin isminizi kalbinin ustune ya da mesela bilegine falan dövme yaptirdigini dusunsenize.. Yine de hosunuza gitmez miydi..

• Evet herkesin hoslanmadigi dogru. :)

Hayirli olsun ayrica. Tebrik ederim sizi simdiden

• teşekkür ederim

• sana değer verdiğini gösteriyo ama ben boyle sıradan şeylerı sevmem herkesın yaptıgı seyler bunlar

0|0
    0|0
  • yk yaa bn yapmasını istemezdim ama yapsaydı hoşuma giderdi nasıl bir duyguysa benimki bn olsam yaptırmam allah göstermesin ayrıldın eee ne olcak sonra :):)

0|0
    0|0
    • Ayrildiktan sonrasi trajik olur.Cunku bir insan böyle birseyi gercekten yaptiriyorsa cok deger verildiginden,cok sevildigine inanarak yapmali.Gözukaraligindan degil.Bazen bir insan ile tanisir insan ve hayatinin geri kalanini gecirecegini hisseder onunla.Belki o zaman olur :)

• Cevabiniz icin tesekkur ederim.

• sevgilimin ismine baglı

0|0
    0|0
    • Öyle mi :D Mesela ne olsaydi yaptirmazdiniz? Yada ne olsaydi yaptirirdiniz..

Farkli bir yaklasim oldu..

• aslında isimden cok sembolik bir seyi yaptırmayı tercih ederim.

• Insanin kendisi icin cok özel anlam tasiyan bir seyi dövme yaptirmasi da bence hos.. :)

• guvendiginin ispatidir tabi askinin da ispatidir. biri ismimi yazdirsa hemen evlenirdim ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...