Sürekli uyku durumu...

sanırım günümün çoğunu uyuyarak geçiriyorum uyumadan kendime gelemiyorum nasıl kurtulurum acaba bundan ?

şimdi gün başlıyor saat 7 de okula gidiyorum okulda zamanımın çoğunu yatarak geçiriyorum sonra okuldan eve geliyorum öğlen biraz yemek biraz bilgisayarda takılıyorum sonra hemen uyuyorum akşama kadar akşam uyanıyorum yemek ve bilgisayar sonra uyuyorum sonraki sabah yine okula gidiyorum.bugün okuldan sıkılıp kaçtım eve geldim uyudum erken uyandım biraz.

günde 13-14 saat falan uyumuş oluyorum.sanırım bu büyük bir zaman kaybı.ama mesela öğlen öyle bir yorgunluk geliyor ki uyumadan geçmiyor.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• bi ara ayni bendede öyleydi hobby yap kendine uyumicam erken yatcam de planli yat planli kalk ozaman düzene giriyor adim cikmisti saat 1de ariyolardi gerci sen uyuyosundur daha diyolardi öglen:)şu anerken kalkiyorum geziyorum alisveris falan arkadaslarini ara bisi yap bir gün, baska gün film izle, kitap oku spor yap gez hergününe bisey bul

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• o bende de vardı depresyon olabilir mi ya da boşluk sebep bunlar çünkü

0|0
    0|0
  • adaptasyon sorunundandır. dünya hayatı ilgi çekici gelmiyor çünkü. yapacak birşey de bulamayınca uyumak en iyisi oluyor. en azından düşünmüyorsun da,zaman çabucak geçiyor.

0|0
    0|0
  • çok uyku ii değildir bence doktora git

0|0
    0|1
  • Bu mevsimsel olabilir çünkü ben dahil bütün arkadaş çevremde de bu durum var

0|0
    0|0
  • uyku uykunun mayasıdır, birazda havanın etkisi var , çıkıp biraz yürüyüş yapmayı dene bence

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...