Sporda önceleri sizi zorlayan program artık kolay gelmeye başladı mı?

diyelim spor programınız var ilk başladığınızda hep mola vermek zorunda kalıyordunuz hareketleri yapmak uzun sürüyor ve çok zorluyordu ama aertık rahatlıkla yapabiliyorsunuz böyle bir durum oldu mu?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ben mesala hic dips yapamazdim artik 30 kadar yapiyom :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• yaklaşık 2 sene önce yaşıyordum. şimdi tekrar sayısını arttırarak ağırlıgı yükselterek daha ağır üst seviye eğzersizlere geçiş yaparak sağlıyorum kendime ait programı bugün göğüs eğzersizim var. 80 kg 3x5 bench press

1|0
    0|0
  • Elbette yeni başlayan çoğu kişi bunu yaşayacak vucud yavaş yavas güçleniyor ve alışıyor duruma

1|0
    0|0
  • ilk basladıgımda 5kg zorlanıyordum :D Ama hala zorlanacağım ağırlıklar seçiyorum

1|0
    0|0
  • Spordan sonra en çok zorlayan program genelde televizyonlardaki yemek programları oluyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabiki alıştı vücudum ilk baştaki program çok basit bile geliyo

1|0
    0|0
  • 4 senedir spor yapiyorum, artik alistim, hayatimin vazgecilmez bir parcasi oldu, ara vermemeye calis

1|0
    0|0
    • yeni başlıyıcama * program beni zorluyor sporun ortasında dayanamayıp durmaktansa her harketten sonra 30 sanıye falan mola versem daha iyi düşünüyorum başlangıç için sorun olur mu sence?

• Mola suresini her hareketten sonra 5 saniye azalt. Mola verebilirsin sorun olmaz ama daha yeji basladigin icin molaya uhtiyac duyuyorsun, dedigimi yaparsan ileride kolayca bir sekilde alisabilirsin

• 1 sene oldu alıştım tabi ki.

1|0
    0|0
  • Oldu tabi ki bünyen yavaş yavaş alışıyor.

1|0
    0|0
    • programa göre hareketleri aralıksız yapmam lazım sadece belli bir yere mola var ama ben zorlandığım için her hareketten sonra 30-60 sanıye mola versem olur mu yoksa programın etkisini mi azaltır?

• İlk başlarda öyle başlayabilirsin ama çok zorlanıyorsan ama yaptığın sporun etkisini azaltacaktır.

• anladım teşekkürler

• aynen oldu

1|0
    0|0
  • Tabiki de ilk yaptigin zor geliyo ama sonra vücut alışıyor o tempoya

1|0
    0|0
    • programda verilen moladan daha fazla mola versem olur mu acaba her hareketten sonra mesela? çok zorlanıyorum çünkü

• çok teşekkürler :)

• Önemli değil canım

Yükleniyor...