Oumar Niasse Sizce Galatasarayın Forvet Eksikliğini Giderirmi?

Forvet adaylarindan biriside Oumar Niasse kendisi Galatasaraya gelmek istiyor yonetimde satın alma opsiyonlu kiralamayı düşünüyor
Sizce Niasse Galatasaray da başarılı olurmu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta sadece ligde mücadele verilecek beklentileri karşılamazda mevcut forvetimizden iyidir bakarsında tutar daha iyileri olamazmıydı tabiki olurdu ama gelirsede hayırlısı olsun Bulut tan iyi olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Daha iyileri kim mesala?

• Bony transferi zor gibi ama Niassede çok iyi bir oyuncu. Ön liberoyada ya Lucas ya da Diarra gelecekmiş

• Ön libero için isimler iyide Burak gittikten beri forvet bekliyoruz artık gelsin biri Umut Bulut yedek gard olmalı sıkıştığında 70 80. dakikalarda ikinci forvet olarak girerse girer Bony de zor Luizde Dzeko isterdim mesela Balotelli neyse gelende mevcuttan kötü olmaz herhalde.

En İyi Kız Görüşü

• Hayır gidermez. Bize, Hakan Şükür ve Elmander tarzı pivot forvet gerekli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Umut tan faydalı olacağı kesin

Zamanında Niasse gelirse kombinemizi iptal ederiz diyenler vardı. Bakalım şimdi ne düşüncekler

0|0
    0|0
  • başarılı olur hızlı adam

1|0
    0|0
  • Bize pivot Elmander tarzı bir forvet lazım. İlerde top indirebilen adam yok. Niasse elbet iyidir ama aradığımız forvet değil.

0|0
    0|0
  • hamit var ne niassesi yav dua edin seneye kadar mali tablo düzelsin hala tekrardan ceza yeme riskiniz var

0|0
    0|1
    • Boş boş konuşmayın. İyi bir ön libero ve forvet alıncak.

• umttan iyi olacağı kesinde ama beklentileri karşılar mı bilemiyorum

0|0
    0|0
  • olur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...