Spor ve çekici giyinmeyen kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

sürekli tişört ya da gömlek altına kot giyerek dolaşan ve topuklu ayakkabı kullanmayan kızlar hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Böghhhhhhhhhh

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biraz içine kapanık kızlar olduklarını tahmin ediyorum .ama bir öok kız mecbur oldukları için bole giyinmeyi tercih ediyolar .beğenirim ama biraz daha tarzlarına özen göstermeliler .yaz için penye elbise altına tayt çorap kullanabilirler .

pileli etek ,renkli etekler tercih edebilirler .diz altı olabilir ama diz üstü olsa daha hoş olurlar .

çok yüksek olmasada kısa topuklu ayakkabı kullanabilirler .

bazı aileler kızlara kıyafet konusunda kısıtlama yaptıkları için her zaman spor giyim tercih edebiliyorlar .

0|0
    0|0
  • bayılırım tam benlikler 28 yaşındayım kumaş pantolon takunya ayakkabı giymedim ayağıma tarz meselesi herkes kendine yakışanı giymeli tabi ama ben topuklu giyenlerden hoşlanmıyorum birde boyu 1.50 1.60 olan cüceler oluyor 30 cm topuklu giyiyorlarya bitiyorum onlara tamamen görsel katliam.

0|0
    2|0
    • bende 160 ım ccuce mi oluyor hakeret ediyorsun kaldıki onlarda seni istioylarmı acaba biryanaya eline alda bak kusneyınli cüce 1 20 dir 1 60 normle boy: )

• ben 20 canım hic giymedimki giyemmeki munkun değil kısauyım ama nomrel topuk giydim enfazla 7 8 canım dir

• ok o zaman anlaştık :) benim eski kız arkadaşımda 160 tı ama hiç topuklu ayakkabı giymezdi mesela hiç sorun ettiğinide hatırlamıyorum boyunu benim boyumda 170 :) bende uzun değilim o yüzden sorun olmuyordu zaten türk insanı boylu poslu değildir genel olarak.

• Her zaman öyle gezerse zevkinden şüphem olur.

1|0
    0|0
  • bir şey düşünmem. o da güzel bir tarz bence. illaha topuklu ayakkabı giyilmesi gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • tokendini bilen başkası için değişmeyen kız mderim

0|0
    0|0
  • tarzı öyle derim geçerim;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yerine ve kişiye göre değişir ama çoğunlukla en sevdiğim tarzdır.Yakıştırana yakışır :)

1|0
    0|0
  • yakışana yakışıyor yerine göre giyinmek gerek tabi her zaman basite kaçar yoksa.

0|0
    0|0
  • kot tişört candır.

0|0
    0|0
  • ben öyleyim değişemiyorum olmuyor valla sonrada özel bir gün olunca dolabı açıyorum hep kot tshirt ne giycem diye kara kara düşün dur

0|0
    0|0
  • herkes kendine yakışanı giymeli.göze hoş göründükten sonra problem yok bence.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim çok uzun değilim ama topuklu giymiyorum babet hep kot bayd ya da ustune tsört

0|0
    0|0
  • bence hiç de çekici değil. ama kendini daha bir "kız gibi" ve çekici hissetmek istersen sana ufak bir değişiklik tavsiyesi vermek isterim.

kot pantolondan ve topuksuz ayakkabıdan vazgeçemiyor olabilirsin. sen de o zaman kot pantolon üzerine spor tarzda tişort yerine bluz giymeyi deneyebilirsin. büzgülü bir bluz mesela, bir de saçlarını topuz yapıp sallantılı küpelerden takabilirsin havan değişir. çekici olmak sadece topuklu ayakkabıyla etekle olmaz yani. ama birşekilde kız olduğunu dışarıya belli etmen gerekli. bu bahsettiğin tarzla malesef kimse seni çekici bulmaz, üzgünüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...