Sizce Robin Van Persie Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

Performansı ile eleştirilen RvP yeni sezonda gidecek mi, Fb yerine kimi alacak

Güncellemeler:
Gün kadar güncel

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• Bence kesinlikle gitmeli. Takimda kriz yaratmaktan baska hicbir sey yapmiyor. Gecen sene formsuzdu. Iyi bir 10 numara olmadigi icin gol atamadi tamam ama adamin tek yaptigi takimda sorun cikarmak. Diger oyuncularin da performansini dusurur hem. Bir de yasi da baya gecti artik, yaslandi. Katki saglamayan oyuncuya ihtiyac yok. RvP den gelen parayla da genc, hizli, hem golcu hem assistci bir oyuncu alinabilir ama kim olduguna tam karar veremedim.

0|4
    0|0
    • Aynen katılıyorum :)

• @FilozofKadin sen beni niye engelledin soru sahibi bizi tehdit ediyordu..

• bir yorum attık 3 gündür bildiri geliyo tamam çiçeğine koyum en iyi forveti siz alcanız susun artık

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılır bu gidişle, kendini bir şey sanıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayrildi diye biliyorum ben...

0|1
    0|0
  • İsmini bile ilk defa duyuyorum :D

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Tanımıyorum

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Bu Vitor iti ile hiç bişey olmaz , Bunu bu takıma getirenin allah belasını versin.
    Koskoca RVP i ne hallere soktu.
    Adam Dünya yıldızı Evet Ego 'su var adamla Ego yarısına giriyor.
    Adama kupa finalinde 1 tane top atılmıyor ortasaha ve oyun sistemi yok adamı 45. dakikada çıkarıyor ve koşamayan fernandaoyu alıyor.
    Bu kadar defansif futbolla RVP i alex giddikten sonraki Ligdeki en çok gol atan oyuncumuz bunuda hep kendi çabası ile attı.
    Şu takıma Suarez gelse yine performansı kötü denecek.
    Sorunun başı Vitor Perreiradır.
    Önümüzde bir Gomez-Şenol güneş ornegi var gomez gerçekten bitmiş geldi ama Şenol güneş özel antreman programı ile onu hazırlayıp ligde 5 hafta sabretti Formda cenk i kesip Bitmiş Gomez i koydu ve Gomez maç ritmini bulup bjk ı başka bir boyuta koydu.
    Sorun RVP degil Vitor Perreiradır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Soruyu ve soranın porfilinde ASH i görünce robin van persie yi yeni pokemon türü olarak algılayanlar el kaldırsın.:D:D

0|0
    0|1
  • bence kalmalı ama adamı kullanmak lazım en önemli iş teknik direktör de takım içi düzen oldu mu birde adama pas verebilseler baya gol atar

0|1
    0|0
  • ayrılır

0|1
    0|0
  • ya iyi bir teklif gelirse gitsin ya en azından klube para kazandırarak bir faydası olur. ben çok faydalı görmüyorum açıkçası beşiktaşın daha ucuz maliyet ile getirdiği gomez harikalar yarattı resmen

0|1
    0|0
  • Ayrılmalı. Fernandao düzenli oynasın.

0|1
    0|0
  • kim alır onu :d

0|1
    0|0
  • Van Persie alarak çok büyük hata yaptı. Fenerbahçe yaşlı oyunculara para ödemektense okullarda yetişen genç oyuncuları alsa daha etkili olur.

0|1
    0|0
  • adamın ağrıları var antremana bile katılmıyor ayrı takılıyor , hazırlık maçlarında yok falan filan - maçlar başlıcak toparlanma süreci falan filan fıs adam 15 gol atar bu sene ligde
    bak adamın ölü hali bile 15 gol ama yetmez gönderin

0|1
    0|0
  • Bu persie'yi çin kulüplerinden biri bile almaz.

0|1
    0|0
  • Bence gitmemeli. Emenike ile iş yapar o adam.

0|1
    0|0
  • keşke ayrılsa. Van Persie gibi bir adama yazık edildi.

0|1
    0|0
  • banko

0|1
    0|0
  • Pereira yüzünden ayrılacak gibi görünüyor.

0|1
    0|0
  • Hadi inşallah :)

1|1
    0|0
  • Hic bir fikrim yok.

0|1
    0|0
  • Sowun yeri dolmadı

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'nin elinde kalacak :)