Teknik direktör ben olsaydım şampiyon yapardım dediğiniz takım var mı?

Galatasaray'im <3 Şampiyon zaten. Ee siz teknik direktör olsaydınız hangi takımın şampiyon olacağına inanıyorsunuz?:)

• Besiktas.
    20% (1)50% (9)43% (10)Oy Ver
  • Bursaspor.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fenerbahce.
    20% (1)22% (4)22% (5)Oy Ver
  • Trabzonspor.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diger(...)
    60% (3)28% (5)35% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben teknik direktör olsam değil de,

Arthur Zico gibi bir teknik direktörümüz olsaydı

Bu sene şampiyon olabilirdik.

Aykut hocamız ! Emre'yi gönderiyor sonra devre arası geri alıyor

Sol bek olduğuna bin şahit gereken Ziegler'i tekrar takıma geri getiriyor

Stoch gibi bir yıldızı küstürüyor

Ondan sonra şampiyon olacak beklesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bana 1461 trabzonu versinler gerisini hallederim :)

1|2
    0|1
    • Cok iyi olur valla Ts'yi sampiyon görmek:)

• BeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaşBeşiktaş

1|0
    0|0
  • Samsunsporu Uçururdum :D

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe bu kadrosuna rağmen şampiyon olamıyor.

Stoch Krasic yedek mi kalır

1|3
    1|0
  • Kaşımpaşa' yı şampiyon yapardım (:

Cimbomluyum

1|0
    0|0
  • Çok çok çok çok zor asla yapamayacağımı bile bile Fenerbahçe :D çünkü ekşın var orda ekşin yaşamak istiyorum Fenevle :)

2|1
    1|1
  • eğer ben teknik drektör olsaydım hiç farketmez hangi takım olduğu beni o takımın taraftarı yağsız kazığa oturtururdu hiç anlamıyom futboldan ben :))

1|0
    0|2
  • şu anda menejerlik oyununda bjk nin menejeriyim ve takımım 3. sırada 1. ile sadece 2 puan var aramızda 14. haftadayız hedefimiz şampiyonluk :)

1|0
    0|0
  • Beşiktaş...

1|1
    0|0
  • don idman yurdu :D

1|1
    0|0
  • Şimdi sen bunu sordunya herkes mourinho olur başımıza haddini bilmezler

1|0
    1|1
  • Fenerbahce.

1|0
    0|0
  • Konyalıyım. Adanademirspor'u çok seviyorum. Yaşasın fenerbahçe.

1|0
    0|0
  • Bank Asya da orduyu versinler bu sefer Süper lige damga vuran takım olacak

1|0
    0|0
  • tabiki de fenerbahçe

1|0
    0|0
  • beşiktaşı bana versinler öbür sene bir alt ligdeyiz

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• yılmaz vural duysa şimdi ben hepsini yapardım derdi:)

1|0
    0|1
  • 1461 Trabzon. Ki zaten birine ihtiyaçları yok, onlar bir çıksın da Süper Lig'e..

1|0
    0|1
  • Akhisar Beld. Balımm.. : /

1|1
    1|2
  • Burada niye GALATASARAY yok bakiyimmm

2|0
    1|3
    • Galatasarayın Ks ye ihtiyacı yok:)

Yükleniyor...