Boy uzatma egzersizleriyle kaç ayda 7-8 cm uzarım?

24 yaşındayım ama boy uzatma egzersizleri her yaşta işe yarıyormuş. Epifizdeki kıkırdakları yeniden açıp boy uzatıyormuş. Boyum 1.57 ama 1.65 olmal istiyorum. Ne kadar sürer?

0|0
15|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 1. si o egzersizler ancak duruşu düzeltir 1 2 cm fark olur maksimum. 2. si olmazsa büyüme hormonu tedavisi alacağım demişsin, büyüme hormonu zannettiğiniz gibi bir şey değil. Hormonu alıp boy atmak gibi bir şey düşünmeyin yani. Kemik gelişiminiz çoktan tamamlanmış, bu yüzden aldığınız büyümw hormonu boya değil, belki göğüslere, kollara saçma sapan ve alakasız yerlere gitmek zorunda kalacak (anormal büyümeler gerçekleşecek). Aşırı büyüme hormonu olan insanlar var doğuştan, onların kız versiyonlarına bir bakın. Sadece boy değil her yerde bir anormallik var. Boylarının da uzun olmasının sebebi bu hormona kemik gelişimi döneminde de sahip olmaları. Ergenlikte alsanız belki işe yarayabilirdi yani. Büyüme hormonu kıkırdakları tekrar aktifleştirip uzamayı sağlıyor demişsiniz, bununla ilgili bana 1 tane bilimsel makale gösterebilirseniz gelin birlikte başlayalım tedaviye.

0|0
    0|0
    • Ama ben zaten ergenlik ile yetişkinlik arasında bir dönemdeyim.

• Tam olarak değil. Ergenlik ve yetişkinlik arasında bir dönemdeyim.

• Peki sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• D vitamini kullan bol bol ve basketbol oyna

1|0
    0|0
  • -mışlarla, muşlarla olacak iş değil bu. Kemik gelişimi tamamlandığı zaman boy uzaması da durur.

0|0
    0|0
    • İşte bu egzersizler kemik gelimini yeniden başlatıyor.

• Eğer her gün yarasa gibi ayaklarından kendini yere dik pozisyonda asabilirsen ve bunu 47 gün boyunca her gün 15 dk yapabilirsen yaklaşık 35-40 cm e kadar uzayabilirsin... Doğal yöntemler her zaman en sağlıklısıdır, yarasa metodunu tavsiye ederim. Kuzenim bu yöntemle 25 cm uzadı !..

0|0
    0|0
    • Ney neeey nöööy bana atıyorsun gibi geldi

• Yani yabancı bazı ülkelerde kulak dudak ve boyunlarına halka tabaga benzer onlara göre aksesuar gibi bişey takıyorlar esniyor, insan vucudu esnek demekki diye düşünsemde boy olarak düşündügümde biraz mantık dışı duruyor

• @hemde-çoook dünya bunu kabul etti seninde etmen lazım denemekte fayda var ne kaybedersin bir kaç gün dur en azından yarasa gibi 15 er dakika

• Pek faydali olacagini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • 7 8 cm imkansız kardeşim o egzersizlerin max 4 cm uzaması var arti senin yaş almış başını gitmiş çok şey bekleme

0|0
    0|0
  • he he her yaşta işe yarar tabi yap sen bekle uzarsın 35 inde falan. daha çocukmuşsun ya sen.

0|0
    0|0
    • Yetişkinlik ve çocukluk arasındayım.

• Büyüme hormonu alacağım o zaman.

• böyle şeyler imkansız kime soruyorsunuz kimler kandırıyor sizi?

• Boyun uzamaz kım kandırdı senı 😂😂

0|0
    0|0
    • Bu hateketler her yaşta işe yarıyor.

• iyi sen uzatta uzarsa bende penisimi uzatıcam hey allahım ya 😂

• Olmadı büyüme hormonu tedavisi görmeyi düşünüyorum.

• 1.60 ı görürsün belki ama 1.65 imkansız ya

0|0
    0|0
  • Kobra hareketi yap

0|0
    0|0
  • moralini bozmak istemem ama bu yaştan sora hiç bir şekilde 1 cm bile uzayamazsın :(

0|0
    0|0
    • Neden? Bu egzersizler her yaşta işe yarıyor.

• İnş iyi gelir :)

• İnşallah. Büyüme hormonu eklemlerdeki kıkrdakları büyütüyormuş.

• yok olmaz yeniden açılıp uzamaz kemik uzaması bir yerden sonra durur

0|0
    0|0
    • O zaman çare büyüme hormonu.

• uzamıyorlar işte yanlış biliyon 21 yaşına kadar uzuyorlar onlar işte sonra boy uzaması durur hiçbir şekilde uzamaz

• Ben bu boy uzatma haplarının işe yaracağına inanıyorum.

• yok o palavra 18 yaşından sonra boy uzamaz

0|0
    0|0
    • O zaman çare büyüme hormonu tedavisi.

Kızlar Ne Diyor 14

• Niye bu kadar dert ettin boyunu problemin ne? Boyun gayet iyi standartlara gore. Ayrica her yasta ise yarayan bir egzersiz var mi bilmiyorum hic duymadim platesle 1 2 cm uzarsin o da belki. Ama egzersizle 7 8 cm uzaman imkansiz. Yok oyle bir dunya. Buyume hormonu tedavisi cok riskli bence zaten hangi hastaliga yakalanacagimiz belli degil bir de disaridan hormon takviyesi cok sacma. Ayrica her onune gelene yapilmiyor hormon tedavileri. bir otur iyice arastir git bilgi al yapmislar etmislerle is gorulmez

0|0
    0|0
  • Nasılmış o hareketler paşlaş buzde ögrenelim, ben platesle 2,3 santim uzandıgını biliyorum oda kasların uzaması platesi bırakdıgında zaman sonra yine eski haline dönersin,157 de boy yani niye şikayetcisin nasılsan öyle kal

0|0
    0|0
  • Imkansiz

0|0
    0|0
    • Neden

• Kizlarda boy uzamasi 21-22 yaşında bitiyor kemik gelişimin tamamlanmıştır ki bu egzersizlerle taş catlasin 2-3 cm (bol keseden atarak)

• O zaman büyüme hormonu tedavisi göreceğim.

• Yeniden acilma mi oyle bisey sozkonusu degil yahu olsa niye millet belli yastan sonra boy uzatmak icin ameliyat olsun kapanan plak acilmaz bir daha

0|0
    0|0
    • O zaman hormon tedavisi olacağım.

• Zor bir ameliyat mı acaba? Kaç günde normal hayatıma dönerim ki?

• Ama ben yine de bu egzersizlerle uzayacağıma inanıyorum.

• İmkansız, inaniyomusun?

0|0
    0|0
  • sanmıyorum bence uydurma şeyler onlar boy belli yaştan sonra uzamaz ameliyat şart

0|0
    0|0
    • Büyüme hormonu tedavisi olacağım.

• Benim çinli arkadaşım vardı her yolu denedi. Doğal ilaçtan tut egzersizlerden hormon tedavisine kadar. Hiçbiri yaramadı. Aksine vücuduna zarar bile verdi.

0|0
    0|0
  • İmkansız üzgünüm.

0|0
    0|0
    • O zaman çare büyüme hormonu tedavisi.

• Doktor sana büyüme hormonu hapı yazıyor falan herhalde. Ben de tam bilmiyorum.

• Bence hiç girme o işlere. Alınan hap bir yere iyi gelirken başka bir yerde problem çıkarır ruhun duymaz allah korusun.
      Hem 1.57 evet kısa ama cüce seviyesinde falan değil. Gayet makul bir boy.

• O yaşdan sonra uzamazsın daha

0|0
    0|0
    • O zaman çar büyüme hormonu.

• Ameliyat mı olsam?

• O işe hiç bulaşma derim. bir tanıdığım oldu ameliyat. 1 kere girdi sonra sürekli hep bir kaç ay sonra yine ameliyata girmek zorunda kaldı. Ve hiç bir fark yok şu an boşu boşuna eziyet çekti. Sakın diğerlerine dene istiyorsan ama onu yapma kesinlikle.

• bana mesaj at ibrahim saracoglunun kürü var youtube yaz dinle uzayacaz kız 18 im ben

0|0
    0|0
  • O iş yaş

0|0
    0|0
  • Doktıra bir danış

0|0
    0|0
  • Kiz bu saatten sonra boy uzar mi 😕

0|0
    0|0
  • 1 2 cm

0|0
    0|0
    • O zaman büyüme hormonu tedavisi görmeyi düşünüyorum.

Yükleniyor...