Petek Dinçöz'ün Yeni Haline ne diyorsunuz?

Petek Dinçözun bu yenı halına tavrına ne diyorsunuz.Eskı petek gitmiş yerine kişiliği oturuş,olgun dusunen Petek gelmış.Esi Can Tanrıyarla olan olaylarından sonra bırsure ortada görunmemıştı.Umreye gıttı ve sıkıntılarını orda bırakıp geldı.Yepyenı guzel bir albumle Milatla hayata yenıden basladı.Helal olsun. Katıldgı programların hepsını ızledım okadar olgunlaşmış kı hayret ettım.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben sıkı petekçiyimdir evleneceğim kadın tiplemisinden biridir kendisi o derece yani

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bende şaştım kaldım doğrusu;)

0|0
    0|0
    • taş olsa çatlardı kocasının yaptıklarına. ama o bır yorum dahı yapmadı ve hala da yapmıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok merak ettim ya. Çokta iyi olmuş nerden izledin link alabilirmiyim.

0|0
    0|0
    • link

sıkılmadan izleyebılecegın bır program ve petegı sevmıyorsan da bundan sonra svecegıne emınım.

• oturup bu kadını izleyemem ben olgunlaşmıştır o ayrı tabi ama beni bağlamaz:D ayrıcada yaşı ilerledi olgunlaşsın bir zahmet ilk cıktıgındaki gibi 20 yaşlarında değil

0|0
    0|0
    • öyle ama sonucta kadın hayatını dusuncelerını kokundan değiştirdi herkesın harcı degıl

• çok merak ettim ve youtube yazıyorum hemeen

0|0
    0|0
  • Herkes yapamaz bunları.

0|0
    0|1
    • evet bencede. zaten petek eskıden cok cok sevılıyordu yanı herkes hayrandı. suanda öyle sevılıyor ama yaptıgı sarkılar pek tutmuyordu. bana kalsa cok guzel ama işte insanlar bir demet akalın şarkısı kadar dınlemıyordu.ama bu album bomba olmuş.En yakın zamanda albumunu alıp destek olucam ynı hayatına

Yükleniyor...