Eski sevgilisini unutamadan ilişkiye başlamak.

Evet arkadaşlar kullanıldım .Sevgilim dedigim kız eski sevgilisini unutamamış .ben onu el üstünde tutarken o hep beni kullanmış . Sınavım berbat oldu seneye tekrar girecegim . Snavımıda o berbat etti sınavdan 1 gün önce terk etti. Sınavım berbat geçti . Ve bu zaman içinde eski sevgilisini unutamadıgını anladım şimdi bu kızın istedigi tek şey üniversite kazanıp il dışına kaçmak . Kendisi anne babası ile sürekli tartışma halinde ve evden kaçıp kurtulmak istior . Ama o benim 1 yılımı heba etti bende ondan intikam almak için olanların hepsini annesine anlatmalı mıyım ? Yani annesinin ona olan güveni azalsın ve il dışına üniversiteye göndermeyip il içinde bir üniversiteye gidip sürekli evde kalması için ? ( örnek vereyim anne babası evde yokken 3 gün onlarda kaldım gizlce ) Bu örnek misal bunu gidip anlatcam

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• boşver belki fırsattır bu daha iyi çalışırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Canının yandığını biliyorum ama cidden değmez bırak Allah onun bin belasını verir zaten kalp kırmak bir kalbi acıtmak öyle kolay bir şey değil. Bir kalbi yıkmak kabeyi yıkmaya benzer demiş hz. Muhammed . Sen şimdi geleceğini düşün intikamı değil. Ve intikam hiç iyi bir şey değil cidden tecrübeli olarak söylüyorum . Kendini küçük düşürme bari o bir çocukluk etmiş sen etme.

0|0
    0|0
  • eski sevgilisini unutamamış ve seninle birlikte olmus kullanmış bunu anlamamak senin saflığın kusura bakma ve bişeyleri yaşayıp paylaşıp sonunda her ne olursa olsun çirkefleşmenin bir alemi yok geçmiş geçmiştir saygı duymak düşer olgunlukla ama sende belliki o olgunluk yok olsaydı zaten kendinide bu duruma dşürmez sınıvınıda berbat etmezdin yanı herseyı eline yuzune bulaştırıyorsun yetmıyor birde çirkinleşiyorsun

0|0
    0|0
  • bence yapma. bırak, büyüklük sende kalsın. "onun için değmezmiş" de ve kendi yoluna devam et... kendini de çok üzme, kaybettiğin bir yılı telafi edersin, önemli olan sana bir şey olmasın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aman kardeşim öyle bir şey yapma. Uzak dur ondan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...