Bruma mı, C. Ronaldo mu?

Bu soruyu bilerek soruyorum zira kısa bir gelecekte bu soru sık sık sorulacak. Bunu bir kenara yazın.
Bruma hız ve teknik olarak Ronaldodan önde (zaten Ronaldo vaktiyle "Bruma benden daha hızlı demişti)
Fizik güç olarak ise Ronaldo önde şimdilik

• Bruma
    15% (15)30% (50)25% (65)Oy Ver
  • Ronaldo
    85% (85)70% (114)75% (199)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Madem bu kadar biliyorsunuz, o halde lütfen bu soruyu saklayın ya da ne bileyim, ekran alıntısı falan yapın.
Ben bu soru linkimi sık kullanılanlara ekledim bile. Görelim bakalım kim haklı çıkacak

0|4
11|38

En İyi Erkek Görüşü

• Portekizliler Brumadan öyle umutlu ki, Ronaldoyu geçeceğini ilk onlar söylemişlerdi, gençler avrupa şampiyonasında

2|2
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Brumadan çok şey bekliyorum ama ronaldo ile kıyaslamak abartı olmuş

0|0
    0|0
    • Ben şu an için kıyaslamıyorum canım, soruyu iyi oku, kısa bir gelecekte bu kıyaslama yapılacak dedim. İlerde Ronaldoyu geçecek

Erkekler Ne Diyor 37

• Bu gsliler alem :) Bir ara da Yasin Öztekin , kendini Ronaldoyla kiyasliyordu

Değil Bruma , bütün takiminizin yeteneğini toplasan Ronaldonun çeyreği etmez

Bu tip soruları görenler kadınlar futboldan ne anlar diyor ve diğer kadınların hakkına giriyorsunuz

Buna sen bile inanmıyor olacaksın ki gizlemişsin kendini

0|4
    1|4
  • Buna Bruma diyen ve kisa bir sure sonra Bruma'nin Ronaldo ayarinda olacagina ciddi ciddi inanan kisi kendini en yakin kopruden atsin.

1|1
    1|1
  • Şuanda Ronaldo tabiki ama Ronaldo nun Bruma hakkındaki sözlerini biliyorum Brumada kendine dikkat eder aklını kullanır geliştirirse kendini ilerde adından sıkça söz ettirebilir.

1|1
    0|1
  • C. Ronaldo'nun yerini tutucak o kadar oyuncu varki ama içlerinde Bruma olamaz. CR7 anca futbolu bırakınca onun yerini tutabilir. Ronaldo'dan hızlı olması ne önemi var. Ronaldo topla süratli bruma? ayrıca dünyanın en hızlı futbolcusuda Ronaldo değil niye ronaldoyla karşılaştırdın? Ronaldonun yerini dolduracaksa Neymar gibi daha çok kişi Messi'nin mi yerini dolduracak.

0|0
    0|0
  • Brumaaaaaaaaaa

1|1
    0|0
  • bruma daha gucsuz oyuncu kendini gelistirirse gelecekte cok iyi yerlerde olacak ronaldo artik futbol hayati bitmek uzere olan bir efsanr

0|2
    0|0
    • Fizik-güç açıdan Ronaldonun daha üstün olduğunu zaten yazdım.
      Futbol hayatının bitmesi önemli değil, Messi mi Maradona mı soruları soruluyordu eskiden

• Ronaldo ancak messi ile kıyaslanır komik olmayın Ronaldo Real Madrid ile 348 maça çıkıp 364 gol 114 asist yapmış ve 31 yaşında olmasına rağmen 110 M Euro Değerinde ve ronaldo 21 yaşındayken transfer değeri 30M Euro Civarındaydı Brumanın şu anda 5 M Euro

0|0
    1|0
  • Galatasaray'lıyım brumanın oyu artsın diye verdim :D
    ama belki bir gün ronaldonun seviyesinie gelir

1|0
    0|1
  • Bir Galatasaraylı olarak bu soru çok saçma olduğunu düşünüyorum. Ronaldo kimseyle kıyaslanamaz, dünyanın en iyi futbolcu o çünkü. Messi diyenlere soruyorum peki Şili'ye neden elendiniz. Uefa Champions League kupasını neden kaldıramadınız? Portekizli Ronaldo neden Fransa 2016 müsabakalarında kupa aldı? Hepsinin cevabı belli.

0|1
    0|0
  • UhrenCup kazandıysak brumanın sayesinde. ASlan parçası :)

1|0
    0|0
  • Bruma diyenler ne ictilerse bana da soylesinler

1|2
    2|2
    • bir laf derim ama neyse.
      bu sorunun linkini kaybetme

• ya galatasaylı oldugun saçma sorudan belli arada ne everestler ne ağrı sağları ne süphan dağları var :)

0|0
    1|0
  • Bir adam düşünün ki ingiltere ligini domine ettikten sonra İspanyada aynı şekilde devam etmiş dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösteriliyor defalarca ballon dor almış her iki ligde de yılın futbolcusu seçilmiş defalarca ve brumanin yaşındayken Manchester'da top koşturuyordu evet bir zamanlar da querasma Ronaldo yu kesmisti daha tecrübeli olduğundan şimdi Ronaldo da yaslaninca diyelim bruma oynayacak o ondan daha iyi anlamına mı gelecek

0|0
    0|0
  • ben sabri diyorum :D

0|0
    1|0
  • Oksijenle kafa buldu galiba

0|0
    1|0
  • tövbebismillah...

0|0
    1|0
  • Olabilir de bruma'nın türkiye liginde 6. olmus takımda ne işi var o zaman emin ol ki senden daha akıllı teknik adamlar var zaten en hızlı futbolcu cr7 değil...

0|1
    0|0
    • ne işimi var?
      Çünkü bonservisi orda

• Tamamda iyi güzel diyorsun da bırakmazlar diyorum yani zaten iflasın eşiğinde olan bir takım bu misal Markoviç 37 milyon yapıyor yani parayı verir alırlar dediğin kadar iyi biri olsa bu takımda da kalmak istemez..

• e zaten de bırakmayacaklar ki...
      Bekle ve gör

• Bu işler fiziğe bakmıyor messi ye bak 1.69 boyunda. Dünya kralı

1|0
    0|0
  • Bu neyin karşılaştırması

0|0
    0|0
  • Ronaldo

1|0
    0|0
    • teşekkürler
      ama ben Bruma diyorum
      bakalım zaman hangimizi haklı çıkaracak

• Orası öyle kaybederse değil satılıcak mecbur Bir sürü borç muhabbeti var ben ilk basta söyledim sakatlanmadan once falan sakatlandı unutuldu sımdı tekrar parladı ama bu adamı mecbur satıcaklar.

• 2 sene sabrederlerse 40-50 milyon euroya satarlar, demedi deme

• Bruma daha hızlı da teknik alakasız. Ve oyun zekası farkını saymıyorum bile. Bruma dünya yıldızı olabilir ama Ronaldo kadar olamaz.

0|0
    0|1
    • Bekleyelim görelim. Zaman kimi haklı çıkaracak bakalım...

• Dişlek Ronaldinho

0|1
    0|0
  • Yok be kardeşim depay desen lacazette desen embolo desen tamam da bruma o kadar olmaz. Ronaldo onun yaşlarında manchester da Lizbon da toz attırıyordu millete.

0|0
    0|0
  • Sabri

0|0
    0|0
  • Sende abartma mk bruma iyi futbolcu tamam ama Ronaldo ile kıyaslanamaz

0|0
    0|0
  • Ronaldoyla kimi kıyaslıyor :)

0|0
    1|1
  • Hahahahah

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim soka soktun beni😂 bruma 5 yil sonra ayni olacak ronaldo 35 yasina gelecek ronaldo yine 50 gol atacak bruma anadolu da oynucak😂

0|0
    0|0
  • yuh daha neler, bu nasıl soru ya hu?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• Tofaş ile Bugatti kiyaslamasi gibi olmus..

0|0
    0|0
  • Ronaldo tabisiki.

0|0
    0|0
  • Ronaldo 😂

0|0
    0|0
  • Kas farkıyla Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo baska ya:)

0|0
    0|0
  • Ronaldo😍

0|0
    0|0
  • Tartışmasız ronaldo

0|0
    0|0
  • Daha bugün Ronaldo dublajları izleyip nostalji yaptım yani lütfen jon

0|0
    0|0
  • Bu Doğan ile Ferrari karsilastirmak gibi bir şey

0|0
    0|0
  • Ne bruması be Koskoca Yasin Öztekin var sizde.

Ronaldo sadece bir Futbolcu degil istikrar abidesidir. Messi kadar yetenegi olmamasına ragmen adam 7/24 çalışarak buralara kadar gelmiştir.

Bruma hızlı olabilir iyi futbolcuda olabilir ama Ronaldonun tırnagı olamz

Teknik olarak Bruma'DA teknik olarak Bruma 'Da Ronaldonun yine tırnagı olamz bu kadar hayalprest olma

Daha Eden Hazardlar , Neymarlar bir türlü patlamayı yapamayp ronaldo ve messinin yerini alamadıysa Bruma hahah

Ronaldo zaten dünyanın en hızlı oyuncusu falan da degil zaten
    Gareth Bale Sprint de birinci
    Theo Walcott , Valencia , Markovic vs den oluşan liste vardı onlar dünyanın en hızlısı

0|1
    0|1
Yükleniyor...