Fitnessla ilgili bilgisi olan arkadaşlar?

Arkadaşlar yoğun bir çaba onu 72 kiloya düştüm biraz yağ var tabi kas kaybıda var şu an bisiteden almam gereken kaloriyi hesapladım 2300 diyor günde 300 gr tavuk göğsü iki kere protein tozu iki yumurtayla 130 gr protein yakalıyorum kaloride 1000 civarı oluyor ne tavisye edersiniz doğru bir yol izlemiş olumuyum geri kalan 1600 kaloriyide ekmek pilav falan karşılıycam ne tavsiye edersiniz

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ton baligi, kuruyemis

0|0
    0|0
    • hocam param bu kadar kuruyemişte malum fiyatta

• başlıcam

• Bunlara gerek yokki. tamam belli kalori alman lazim ama boyle ince hesaplara gerk yok. anca yarismaya katilip cizgilerini belli etmek isteyenler buna uyar. yagli seker ve hamurdan kacin. sabah karbanhidrst agirlikli kahvalti yap. nedir bunlar peynir yumurta zeytin domates biber salatalik vs. ha yumurta peynir ve zeytini abart. tam bugday ya da kepek ekmegi ye. ara ogun meyve ye. spora giderken normal yemegini ye. sana kalmis artik. esas durum burda basliyo. yemegi yedin spora gittin. ha toz vs kullanmiyosan spordan cikinci 1 2 kutu tonbaligini ye. ister salatasini yap ye ister duz. ama kesin protein almalisn. sonra ara ogun yersin. aksam yemeginde kesin pilav ve et ya da baklagil tuket. sonra meyveni at. sonra kilonu korumak istiyosan 1 bardak sut ya da ayranini icip. uyu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam bu liste işine yarayabilir. bir göz at ona göre ayarlama çekersin.

http://hizliresim.com/kvyDX9

0|0
    0|0
    • hocam çok saol

• geçtiğimiz kış dönemi girdim ama tam da bulk sayılmaz istediğim kadar şişemedim çünkü

• anladim hocam cok saol bakalim bende bir 70 71 kiloyu goreyim dediğin taktik ten yapcam kardiyodan usenmem cunku günlük protein ihtiyacimi karsilayip kendimi strese sokmadan canimin istedigini yicem tartida bakican duruma iki haftada yarım kilo almak istiyorum fazla kacirirsam haftada bir yaptığım kosuyu mesela ondan sonraki iki haftada ikiye cikarcam boyle devam edicem aynada yardimcim tabi vok teşekkür ederim

• Diyete devam mı büyümek mi amaxc

0|0
    0|0
Yükleniyor...