Sir Alex Ferguson Manchester United i bırakacakmış.

Sir Alex Ferguson Manchester United i bırakacakmış. Bırakırsa takım nasıl oynar acaba siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
link bu da linki

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• takımın nasıl oynayacağı şu saatten sonra zerre kadar önemli değil . adam tarihe geçti onun daha çok önemi var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok yahu 25 yıl çalıştırmış neden bıraksın...

0|0
    0|0
  • Manu yine Manudur.

0|0
    0|0
    • ama manuyu manu yapan adam gidecek hani çeyrek asırdır aynı hoca orda idi

• Daha iyi bir hoca gelir umarım..

Manu kötü durumlara gelecek bir takım değil...

0|0
    0|0
    • daha iyi bir hoca derken... bu adamdan daha başarılı bir hocamı var ? ben senelerdir futbol yerine başka bir şey mi izliyorum.

• Mantgımı anlasaydn keşke..

Adam Kral.. İnş daha iyi bir hoca gelr aksi takrde Manu formunu kaybderse üzülürm..

Erkekler Ne Diyor 10

• daha iyisini bulamazlar

0|0
    0|0
  • Manu fergusonla, ferguson agzindaki sakizla bir butundur ayrilamaz.

0|1
    0|1
  • bugün geçmişisini falan izledimde manchestere geldiğinde takım ligde sondan 2. imiş ve liverpoola karşı şampiyonlukta 18-7 mağlupmuş şu anda geçti en fazla şampiyon olan takım oldu adam boşuna sir lakabını almamış ama bence yerine onun karakterinde birini bulurlar

0|0
    0|0
    • var mı ki onun gibi teknik direktör

• yok tabi kendi sitili tek ama en yakını jose mourinho ikiside hakemlerle oynamayı seviyor :) ikiside taktik okumada uzman ve pek yıldız hayranı değiller manchesterin şu an ki durumundan daha kötü yapacağına inanmıyorum mourinho nun

• bilmem ki morinho çok ayrı bir olay yav :D

• şaşırdım acayip yaa ama manu fergiee'yi çok arar adam kazma oyuncularla bile şampiyon oluyodu şimdi manu yönetiminin sahibinin gelecek hocaya çok iyi kadro vermesi lazım başarı için

0|1
    0|0
    • yani manu nun işi zor gibi artık adam kaç efsane futbolcu gördü yav

• iyi olmadı bu ya. maçları izlerken anam gıcık olurdu adama geberip gitcek hala sakız çiğniyor diye. kim gelecek acep merak ettim fazla çuvallamasa bari

0|0
    0|0
  • Evet kayseriyle anlaşmış.

0|0
    0|0
  • Bir ara Guardiola geçecek falan deniyordu, yalan oldu.

0|0
    0|0
    • guardiola bayerne gidecek de kim gelecek manuya acaba?

• morinho manuya gider.

ronaldo da gider gibime geliyor.

inşallah musleraya dokunmazlar.

0|0
    0|0
    • muslerayı isteyen çok da inşallah eşeklik edip para iyi diye satmazlar kaç yıldır adam gibi adam var kalemizde de morinho chelsea ya gider gidecekse

• bıraksın anasını satım adamın totosundaki kıllar ağardı hala mınçıstırda:D

0|0
    0|0
  • yeter daha 27 sene arkadaş gençlerin önünü açın

0|1
    0|0
Yükleniyor...