Squat yapayım mı sizce?

Squat yapmak istiyorum ama kalçalarım aşırı genişleyip tuhaf görünürse diye korkuyorum çünkü şu an geniş kötü değil ama çok genişlerse kötü olur. Birde baldırları kalınaştırıyormuş doğru mu? Ne yapsam bilemedim başka yöntem var mı

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sende ağırlıksız çok tekrarlı yaparsın şekillendirirsin ama büyütmezsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok genislemez yemene dikkat et az az yap bende bugun basladm 30 taneyle basladim 1 2 hafta 30 tane yapcaz lunge diye bir harekette var onuda yapiyorum ayrica 500 tane ip atliyorum aksam 7den sonrada bisey yemicem sende hem diyet hemde spor yap zamanla guzel sekillenir insallah cok genislemez benimde genis toplanir en azindan dik olmasi icin yapiyoruz zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Squat kalçanızı sıkılaştırır ve estetik hoş bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. Biraz basenleri kalınlaştırdığı doğru ama.

0|0
    0|0
  • bise olmaz yap sporunu kas oyle kolay kolay cikan bise degil

0|0
    0|0
  • Meclise yasa önerisi vermek istiyorum.
    " squat kalça büyütür demek suç teşkil etsin"
    Yeterrrr. Böyle bir şey yokk. Ozaman masa başı memurlar kalçalarının küçülme tehlikesi ile karşı karşıya.

0|0
    0|0
  • Yap yap.

0|0
    0|0
  • Gel aytıntılı olarak konuşalım seninle neler yapabiliriz ne iyi hangi yöntem iyi gelir detaylıca konuşalım Ya yaz ya da takip et beni

0|0
    0|0
  • Ya yiyip oturursan kalcan genişler fitnness yapan bayanlara bak nasıl kalçaları

0|0
    0|0
  • Hangi at anlamadım?

0|0
    0|0
  • Onun Türkçesi yok mu yaa

0|0
    0|0
  • Fatih terim abla olcusu kac?

0|0
    0|0
  • Yes sjs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yok ağırlıksız yaparsan kalçadaki yağları eritir popon genişlemez

0|0
    0|0
  • Genişletmiyor ya. Millet atıyor.

0|0
    0|0
    • baldırlar kalınlaşıyo mu?

• Eski bir antrenorun boyle calismasi cok tuhaf 😂 neyse tesekkurler

• @Available-_- Ağır spor yapmıyorum, fiziğim iyi. Zaten üst düzey değildim, spor salonunda çalışıyordum 😂 rica ederim

• Kısa vadede kalınlaşma büyüme falan olmuyor ben yapıyorum. bir 5 6 ay yap

0|0
    0|0
  • yap güzel oluyor dimdik popo

0|0
    0|0
  • Genisletmez harika yapiyo sıkilasip diklesiyo ben aylardir yapiyorum girdigim agirliklardan dolayi kalcamda hemoroid (basur) olustu ne yazikki sporu biraktim :/ yerinde olsam durmam hic

0|0
    0|0
    • ne ağırlığı anlamadım ağırlık çalışırken mi oldu

• anladım geçmiş olsun

• Sağol canim

Yükleniyor...