Sinir oluyorum böylelerine.

Hani aşık oldugunuz kızları kapalı kapalı gıydırıpte kendılerı baska kızlara bakan erkeklere sınır oluyorum o nasıl bı ıgrenclıktır nasıl bır kısısızlıktır ya. Nıye boyle bısey yaparlar kendı sevgılınıze bakmasını ıstemıyosanız sız nıye bakıyosunuz . ,(benım basıma geldıgı ıcın soylemıyorum bu arada Allah a sukur gelmedı)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın ... kendi kötü göz ile bakdığı için kızlara başkalanında yanındaki kıza o gözle bakmasını istemiyor ! ben sadece mini eteğe karşıyım onun disinda sorun yok !

1|0
    0|0
    • sende bakmıyorsan sorun yok :)

• :))) allah bozmasın ...

• amin amin cumlemızı:)

Erkekler Ne Diyor 6

• haklısın hos degıl cahllık ıste !

1|0
    0|0
  • inşallah gelmez

1|0
    0|0
    • inşallah keske kmse kmsenın sevglısıne esıne sevdgne goz dıkmesede boyle olmasa ;:)

• çok yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • nasıl yanı sız kız arkadaşlarınızı kapalı gıydırın ama baska kızların acık yerlerıne bakın bu mu yanı

• benm evleneceğim kişi olsa ondan başka kimseye bakmam o benm bebişim olck kıyamam onu aldatmaya yerm onu yerm .d

• ahahha:D yaniii

• madem gelmedi nerden biliyorsun:)

0|0
    0|0
    • arkadaşlarım var oyle anlatan ve sosyal paylasım sıtelerınde ksde bıle dıyen var yanı

• olabilir doğal bişey millet açık saçık geziyor ne yapcan...

0|0
    0|0
    • oylede sen kız arkadasını kapalı kapalı gıydıorıopte nye bakıyosun kardesım o zaman kız arkadsında gıyınsınde nasl bısey oldgnu anla sen kımsınkı ya kısılıksız degılmı :D

• k.bakmada belli :D:D

• Erkek nefsi işte. gözü kayıyor insanın. bütün kızlar kapalı giyince kimsenin gözü kaymaz. en azından sevgilisine sözü geçiyo kapatıyo demek ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...