Su... Su... Su... Su sorunum var bir bardak su ile kaç gün yaşarsınız?

En son ne zaman su içtim hatırlamıyorum sabah 10 gibi mutfaktan usulca bir bardak su aldım kendime ve ofisimde masamın üstünde hala duruyor içmiyorum içemiyorum...

Tostoslar gibiyim susuz yaşıyorum. Meyve su vs cok içerim ama suyun yerine tutmaz biliyorum :(

Ben ne yapabilirim :(

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunun uyku - beslenme düzeniyle alakalı olduğunu düşünüyorum şahsen.

Örneğin ben sabahlara kadar oturursam iştahım olmaz genelde , iştahım olmadığında da su içemem ki en çok yemeklerden sonra içiyorum . Bir de sigara içtiğim zamanlarda 2 gün hiç su içmediğim oluyordu aklıma bile gelmiyordu. Şimdi sigarayı bıraktım uyku düzende yemek saatlerim de düzenli neredeyse 3 lt su içiyorum gün içinde.

0|0
    0|0
    • düzenli hayatım oldugu zaman da içmezdim spor yaparım yine içmem yemekten önce bir bardak su içim yemek yiyemem mesela sigara asla içemem su ile vs bilmiyorm valla ama iyi bişi değil kurucam

• dondurma olmaz mı :D

• Dostum h2O nun yerini hiç bir sıvı tutmaz

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 6

• bende hiç içmezdim şimdi günde 2 litre içiyorum en az kendini alıştıracaksın susuzluk iyi birşey değil bence iç zorlada olsa iç alışıyor insan.

0|0
    0|0
  • Su içmeyeyi unutmayın sık sık için sonra sıkıtısı çok büyük böbrekler çok etkileniyor çok büyük rahatsızlıklar olabiliyormuş alıştırın kendinizi ben haftada 19 litrelik damacanalardan alıyorum her c.tesi sabit

0|0
    0|0
  • Açlık sorun değil de susuzken 1 günde ölürüm :/ Yaz-kış günde en az 3 lt. su içiyorum ben susuz yaşayamam.

0|0
    0|0
  • Yudumla sık sık sonra dudağın alışıyor bisküvi falan ye içersindeki

bende içmem ihtiyaç duymadikca

0|0
    0|0
  • 365 gün

0|0
    0|0
  • bende sarapla besleniyorum bu aralar, gece bütün su siseleri bitiyor , hic ictigimi hatirlamiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...