Vücut geliştirme ile ilgili bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mı?

Beyler yaşıma göre zayıf biriyim kilo alımı için karbonhidrat tozu önerdiler Grain midir nedir ondan. Benimde aklıma yattı ancak spor salonuna gidecek vaktim yok daha doğrusu vücut geliştirme amacım yok sadece kilo almak için kullanmak istiyorum. Herhangi bir ağırlık falan kaldırma durumum yok. Sadece kilo alımı için, kullanmam doğru olur mu, sağlıklı mıdır, zararlı mıdır ve faydası olur mu bilgilendirirseniz sevinirim sadece bu soru için kayıt oldum

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Gainer kilo aldirir spor yapsanda yapmasanda aldirir

0|0
    0|0
    • Aldırır demi ustam, bide herhangi bir zararı olmaz inşallah spor yapmadığım için. Genelde spor yapanlar vücut geliştirme için kullanırlar ben spor yapmıcam sadece kilo aldırması için kullanıcam bir sorun olmaz demi?

• Yasaklanirdi

• Eyvallah ustam sağolasın az daha sağdan soldan bilenlerden araştırıp almayı düşünüyorum sağolasın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Gainerden alacağın kilo sana yağ olarak dönücek ki bunun sana hiçbir faydası yok, zayıf ama göbekli birisini düşün o şekil

0|0
    0|0
  • bilgim olsa dükkan senin

0|0
    0|0
  • Zararı olmaz spor yapmadanda kilo alımı göremezsin

0|0
    0|0
    • Kilo alımına etkisi olmaz mı diyosun yani? Sadece evde oturucam herhangi bir spor faliyeti yapmıcam

• Kas gelişiminde faydası olan takviyeler onlar bol proteinli ve karbonhidratlı normal olarak yemek yiyeceksin ve vücuduma bol protein girmiş olucak ve vücudun kullanamayacak atmak içinde sürekli ishal yapabilir

• Evet kullanabilirsin, fakat bir diyetisyene de başvurabilirsin kilo almak için

0|0
    0|0
  • Sorun olmazda ek takviye o yani sen besinlerden yine almalisin karbonhidratıni

0|0
    0|0
Yükleniyor...