Saygı duyduğunuz ve gördüğünüzde önünüzü ilikleyeceğiniz kişiler kimler ?

Saygı duyduğunuz ve gördüğünüzde önünüzü ilikleyeceğiniz kişiler kimler ?

Güncellemeler:
Bende saygı kavramını kavramış herkesin önünde önümü ilikliyorum ve herkese teşekkür ediyorum.

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Öyle bir şey yapmam, her zaman saygı duyarım insanlara, önümü iliklemek gibi bir şey olmaz.. Mesafemi korurum en fazla, davranışlarıma dikkat ederim azıcık.

1|0
    0|2
  • kendini hiç sevmiyorum o da beni hiç sevmiyor ama bir hocam var kadın ömrünü yaptıgı işe adamış 81 yaşında hala ders veriyor ve bizim alanda efsane ben de acayip saygı duyuyorum tabii

0|1
    0|0
  • Kültürlü,görgülü,duyarlı ve hoşgörülü insanlara hayranım.İlle de tanınmış biri olmasına gerek yok.Bu tip insanlar benim için özeldir ve saygı duyarım.

0|1
    0|0
    • Bak bende sana saygı duymaya başladım .

• Bir başka değişle herkese günde 1 saat 15 volt elektrik versek nasıl bir değişim izlerdik acaba ?

• Babacıgım

0|2
    1|0
  • karaktersiz olmayanalr dediğiyle yaptığı tutarlı insanlar

0|1
    0|0
  • aile büyüklerim dışında saygı duyacağım tek insan 10 kasım 1938 yılında öldü

0|1
    0|0
  • Atalarımız, annem ve babam :)

0|1
    0|0
  • her insan saygıyı hak eder. sewgiyi etmese de.

1|0
    0|1
  • hiç kimseye saygı duymuyorum nefret ediyorum herkesten

0|0
    0|4
  • Bediüzzaman :/ Kral adamdı owww :/

0|1
    2|2
  • Yok öyle biri.

0|0
    0|0
  • ilik yok fermuar var ne onerirsin:D

0|0
    0|0
  • Saygıyı hakeden kişiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Mustafa Kemal ATATÜRK...

1|2
    0|0
  • insanlara iyilikte biribiriyle yarisan, hayatini baskalarinin iyiligine adamis o kadar cok insan var ki birakin on iliklemeyi, elleri opulecek...

Ataturk icin yazilan soylenenler cok iyi ama vizyonun ne kadar dar oldugunun da gostergesi. Son kisi olamaz Ataturk.

Not: Simdi zipciktinin biri gelip provakasyon yapmaya, dedigimi saptirmmaya kalkmasin, yanit dahi vermem. Canagi acik olan dedigimi anlar, alir, olmuyorsa selametle!

0|0
    1|2
    • Racon koymayı biliyorsunda koyucağın adamı bilmiyorsun dil uzattığın adam olmasaydı yarık götlü tayyip başbakan olamazdı onu bırak kim biliirr şu anda ülkemize kim sahip çıkıyordu kesin amaerikanın kucağındaydık sen şimdi sus otur yedirtme adamlığını bana burada.

• öğle biri vardı 25 Mart 2009 da sehit oldu :(( rahmetli muhsin yazıcıoğlu...

0|2
    0|0
  • gereken yerlerde. örneğin hakimin odasına girdiğimde, bazı yerlerde "ben kimseye önümü iliklemem" tarzı yaklaşımlar terbiyesizliktir.

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk

1|2
    0|0
  • tabıkıde bana saygı duyan benı seven kısıye yanı aydın hocama

0|1
    0|0
  • BABAM Kesinlikle...

0|2
    0|0
  • aile buyuklerım ve öğretmenlerım

0|2
    0|0
  • babam(ki ortaokul da müdürümdü)ortaokuldaki müdür yardımcımız naim hoca,lisedeki müdürümüz ferit hoca,ünideki analiz prof.rahim ocak hoca,ve ismet hasenekoğlu hocam,

0|0
    0|2

• hayatımda hep soyunmakta yana olsamda düğme iliklyecek kadar saygı duyacağım insan sayısı o kadar az ki. isimleri bile aklıma gelmiyor.düşün işte

1|0
    0|2
    • Çok yazık .

• Ben hiç kimseye acımamam çünkü acınacak kadar düşmem cevabınız için teşekkür ederim.

• orta 1 Deki resim hocam :)

0|1
    1|1
  • Bir tek aynanın karşısında

0|0
    1|3
  • ben dışarıdaki insanlara öyle yapıyorum. bknz = öğretmenlerim

0|1
    0|0
  • Annem Babam.

0|1
    0|0
  • aynada kendime bakınca :D

1|0
    1|2
  • aynaya baktığımda yapmam gerekli sanırım, her insan yapmalı

0|0
    0|2
  • Saygı şekille gösterilmez bence. O yüzden böyle birşey yapmam.

0|0
    0|2
  • önümü bir anda inikliyemem

1|1
    0|0
  • Prof Dr Fatih SEYİS :)

0|0
    0|0
  • aynaya baktığımda kendim:)

0|0
    0|1
  • Bana saygı duyan herkes.