Habersiz resminizi çeken birini görseniz ne yaparsınız?

bugün yemek yediğimiz yerde çaocuğun biri resimimi çekti ve bana yakalandı hiç kendimi bozmadım masada oturan satış müdürümüze derurmu söledim o gitti trbiyesiz dedi resmi sildi ve geldi :) siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• kırarım o makinayı,çekme kardeşim biz sadece arkadaşız demeyi çok istiyorum

1|0
    0|0
  • gel birlikte çekinelim bu kadar utangaç olma derdim.

tabi çeken hatun olursa :)

1|0
    0|0
  • zamanında benden hoşlanan biri yapmıştı okulda.arkadaşını çekiyo ayağına beni çekti yakalandı bana.sadece gülümsedim o da utanmanın verdiği bir renk değişimiyle uzadı gitti:D

1|0
    0|0
  • Bide şöyle çek derdim belki evinin duvarına asıcak kendimden kimseyi mahrum bırakamam;)

1|0
    0|0
  • sen kımın resmını cekıyorsun oglum ben habersızım derım sonra dalarım

1|0
    0|0
  • Neler neler yaparım <33333

0|0
    0|0
  • ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyler ve ağzına kürekle vururdum.sonra moonwalk yaparken satış müdürüne balgam atar çocuğun fotoğraf makinesiyle sevişirdim.

0|0
    0|0
  • Önden olmaz, arkadan serbest. Piyer Loti'de sırtım dönükken herkesin fotosuna girmiştim herhalde

0|0
    0|0
  • Taksim meydanında hiç gezme o zaman :)

0|0
    0|0
  • bende derurmu söylerdim kızardım :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başıma geldi... Kırmızı Kulaklıklarım vardı kafadan bantlı... Bir de kravat takmıştım o gün...10-13 yaşlarında bir çocuk ilginç bulmuş herhalde telefonla fotoğrafımı çekmişti... Bir şey demedim yan yan bakmak dışında... Anlayınca benim durumu anladığımı utanmıştı tabii...

0|0
    0|0
  • ben haberli çekenlerede uyuz olurum :DD

1|0
    0|0
  • Beni düğünde bir çocuk çekmişti yana doğru bakıyordum bakmış çekmiş, gittim yanına amacın? dedim. Hoşlanmış mış mış yalanını yediğim. Sildirdim o an.

1|0
    0|0
  • üsütüne yürür resmimi silerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...