Aldattı yakalandı ama kurtardı

Beni 1 defasında aldatan erkek arkadaşım vardı ve onunla uzun süre çıktık ve aldattığını da biliyordum ama kanıtlıyamıyordum, hep cidden bir mazereti vardı, ve bu resmen bir savaş haline gelmişti ve onu yakalamak için az numaralar yapmadım, sevgi aşk bitmişti ama beynine hasta olmaya başlamıştım bu erkeğin , ve SORUM ŞU OLACAK

neden aldatır iken kadınınız bunu anladığını anladığınızda kadınınıza neden beraber bir arada ilişki teklif etmiyorsunuz

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• aldatma olaylarında en önemli kuralı unutuyorsun. aldatan erkek daima inkar eder. bak sen de aldatıldığından emin olmana rağmen sevgilin inkar ettiği için bir şey yapamamışsın. bu yüzden dediğin gibi bir durum zaten meydana gelmez. yani sevgilin senin anladığını bilse bile daima inkar edecektir, aldattığını söylemek aldatmanın doğasına aykırıdır.

birinin kandırılması, durumundan haberinin olmaması gerekir, işte bu yüzden aldatma deniyor. şimdi sana açıkça başkalarıyla birlikte oluyorum dese, kimi nasıl aldatmış olacak ki? erkek dürüstçe, açıkça başkalarıyla da birlikte olucam, seninle de olucam derse ortada aldanma veya aldatma diye bir şey kalmaz, o ilişki açık ilişki haline gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çırpınan bir can iki yol? ayrımı, düştüm o duruma... senin için geliyor link

0|0
    0|0
  • Nasıl beraber bir arada ilişki. konuyu dağıt şuraya buraya.

0|0
    0|0
  • yahu bu neyin kafası böyle şeyler duyunca dünyadan tiksiniyorum.nasıl insanlarsınız siz ya

0|0
    0|0
  • Bence senin psikolojin bozulmuş.

0|0
    0|0
  • İstekler herzaman yerine getirilicek diye birşey yok ya geri çevirseniz ?

0|0
    0|0
  • Çok garip biri çıktın :) İnsan bile bile boynuz yer mi ? yiyomuş :)

0|0
    0|0
  • miden kaldırmaz diye düşünür ondan;)

0|0
    0|0
  • nasıl yahu beraber

0|0
    0|0
  • 3 lü gupmu anlamadım şimdi.

0|0
    0|0
  • tövbeler olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hadi diyelim teklif ettiler. Bunu kim kabul eder? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...