Kapat

Flört ettiğiniz dönemlerde aklınızda kalan en güzel anınız neydi

Paylasırsanız sevinirim :)

flört ettiğiniz dönemlerde aklınızda kalan en güzel anınız neydi ? :)

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok oldu ama bir tanesini anlatayım :) Sevgilimle konuşuyorduk o sırada yola baktık araba geçiyordu sonra döndük önümüze o anda dudak dudağa geldik :) İlk o anda öpüştük.Devamı utanarak gelmişti ve heyecandan ölecektik :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• benim flörtüm yataktaydı :D

0|0
    0|0
  • Gecenin köründe beni aradığında kalkıp o telefona cevap vermiştim..

Ulan nasıl sevmişim bee =/

0|0
    0|0
  • beraber tatil...

0|0
    0|0
  • üstüne kedi atmıştım :DDD

0|0
    0|0
  • ben sapıktım hep elliyodum onun da hoşuna gidiyodu

0|0
    0|0
  • anılarım silindi gitti

0|0
    0|0
  • ilk öpcük.

0|0
    0|0
  • hiç flörtümüz olmadkı :/

0|0
    0|0
  • Ben eşimi poligona götürmüştüm 3 5 şarjör boşalttı hedefe çok güzel bir gündü. :D

0|0
    0|0
  • Güzel gülüşleri, sıcaklığı, espirileri, bakışları

0|0
    0|0
  • tombul tombul memeler tombul tombul memeler

0|0
    0|0
  • öpüşmelerimiz :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk defa omzunda ağladığım gün..Birlikkte değildik o zaman ama seviyordum ve hayatımda daha önce alarken hiç o kadar mutlu hissetmemiştim kendimi...

0|0
    0|0
  • Ihlamur Kasrı'nda evlenme teklifi almıştım. Yüzükte vardı, baya baya ambiansını ayarlamıştı. Malak ya.

0|0
    0|0
  • neler neler çanakkaleye giderken daha doğrusu oradan dönerken otobüste omuzunda uyuyp kalmışım o da hareket etmemiş yirim ya <3

0|0
    0|0
  • stüdyoya gidip şarkı söyledik :(

0|0
    0|0
  • sabahın 6 sında sesini duymak istiyorum deyip araması ve uykulu uykulu onunla konuşmak paha biçilmezdi :))

0|0
    0|0
  • 4 yıllık birliktelikti ve ikimizinde d.günleri aynı gündü son 4 d.günümde unutulmaz ..

0|0
    0|0
  • Sözlümle tartısmıstık bende arabadan ınıp kosarak gıdıyodum arkamdan gelmedıgını dusunerek yavasladım ve yola devam ettım onada mesaj attım bı daha yuzumu goremıceksın dıye sonra bırden bırı benı kucakladı ve kosmaya basladım tabıkı sozlumdu zorla arabaya bındırıp kapıları kıtledı ozurler dıleyerek kendını affettırdı cok hosuma gıtmıstı daha bı cok guzel anımız var tabı su an aklıma gelen bu :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...