Kapat

Erkekleeer cevaplasın kızlarda cevaplayabilir ..

Cezaevine girdiniz bir terslik oldu insallık hali hayat ya . Ama herkes size sırtını döndü kardeş diyip uğruna ölüme gideceginiz kişiler bile yanınızda olmadı. Birde sizi sewen kız sizde bir ara çok seviyordunuz sonra ayrıldınız siz o kızı çok kırdınız oda sizi yanlız bırakmadı para yolladı mektup yazdı fLan. Duyglarınız ne olurdu ? içerden çıkınca ilk onamı giderdiniz.?

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki bilir, nankör değilse anlar elbet.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• ben o insanın ayaklarına kapanırım nedeni ise şu gerçekten denildiği gibi düşenin dosrtu yok böyle bir zamanda geçmişin yansıması olarak kalbini kırdığım bir kız bana sahip çıkıcak destek olucak ömrümü yoluna adarım ve eğer bunu yapan sizseniz eğer ne mutlu size hani bir söz varya insanın insan olanı insandır diuye sen görünüşe bakılırsa son aşamaya gelmişsin allah mesut ve bahtiyar etsin.

0|0
    0|0
  • ilk ona gitmezdim. yalnız bırakanların yanına gider ufak yollu giderli şekilde konuşurdum işin aslını öğrenirdim sonra ona giderdim yardımları için teşekkür ederdim bir müddet görüşürdüm bişiler hissedersemde devam ederdim. çünkü kötü günde belli olur herşey. iyi günde herkes iyidir ;)

0|0
    0|0
  • Herşey insanlar için kalp kırmak veya onarmak.Ben çıktığım vakit onun ayaklarına kapanıp özür dilerim.Ve evlenme teklifi ederdim o anda.Eğer bu senin durumunsa ona şans ver.Seviyorsun onu.Eğer senin durumunsa mutlu olun.ALLAH bir yastıkta kocatsın :)

0|0
    0|0
    • evet benim durumum :) inş ddgn gbi olur mektubunda bna 4 duwar arasnda yıllar gecsede sni klbmdn skup atamam sana yasattıklrım için bni affet edemiş.

• Olur canım kardeşim :) Sevenler ayrılmasın AMİN

• Seviyorsam evet. Sevmiyorsam en azından bir teşekkür için giderdim.

0|0
    0|0
  • eve hanım yapılası kızdan bahsetmişsin sen :) ya da onun diğer arkaşları gibi çıkınca kıza sırtını dönüp nankörlük yapması gibi bir ihtimalde var.

0|0
    0|0
    • bna mektupta 4 duwar arasında yıllar gecsede seni kalbimden söküp atamam yasattıklarım için beni affet yazmıs.

• aynen ama çok pşmn

• bakın, iyi birisi olabilirsiniz, yaptığınızda çok taktire şayan, lakin önemli olan, o sizi hakediyor mu? sonuçta bir defa ayılmışsınız, sizin için doğru kişi o mu? hayatta bazı virajlar vardır ki ya döner yoluna devam edersin ya da şarampole yuvarlanır kendini kaybedersin. unutma ki hayatta herşey aşk gibi görünse de zamanla bu 2. hatt 3. sıraya düşüyor.

• Galiba ona giderim hakkı kalıyor üzerimde

0|0
    0|0
  • içerden çıktığımda ilk olarak beni bu duruma düşüreni öldürmeye giderdim... daha sonra o kıza... İNTİKAM herşeyden önce gelir bazen...

0|0
    0|0
  • tabiki içerde kime hasret çektiysem ilk ona koşardım önce sahibime sonra sevdama koşardım

0|0
    0|0
  • elbette giderdim. ilişki olmasa bile bir vefa borcudur en nihayetinde.

0|0
    0|0
  • Allah düşürmesin oralara .. Çok zor durumlar.. Öyle bir durumda tabiki o ilgilenen yalnız bırakmayan insana giderim.. İyi günde herkes yanında olur ;)

0|0
    0|0
  • şerefsizsem gitmem

0|0
    0|0
  • Böyle kız olsun içerden çıkmayı beklemem kaçarım :)

0|0
    0|0
  • evet ilk o kıza giderdim çok severdim onu evlenme teklif ederdim.

0|0
    0|0
  • gider o kızı alırım anamın babamın elini öpmeye götürürüm

0|0
    0|0
  • böyle kızlar bu zamanda bulmak zor

0|0
    0|0
    • benm durumum bu sence o kişi sanslımı

• bence cok sanslı koşa koşa sana gelirdim sende zaten beni cezaevi kapısında karsılardın aramada zorluk cekmezdim

• sadece ona gıderım cunku bu durumda gıdecek baskası bırısı yok

0|0
    0|0

• seviyorsam ölürüm onun için

0|0
    0|0
  • direk o kıza giderim ordanda nikah dayresine yetirince zaman kaybetmişim zaten

0|0
    0|0
  • eğer o beni en kötü durumdayken bırakmamışsa bende onu sırtımı dönmezdim

0|0
    0|0
  • tabikide evet, zor günlerde yanimda olan bayani bulmak cok zor ve böyle bir bayani bulduguma emin olur beni affetmesini isterdim

0|0
    0|0
    • ben o durumdayımşu an.

• nezaman cikacak ceza evinden ? ama unutmaki eger o erkek helal süt emmis biri degilse ve cikinca sana bakmaz yaptiklarini unutursa, bu senin cok zoruna gidecektir. bunada hazirlikli ol

Kızlar Ne Diyor 2

• O ne zor durumdur nişanlımdan girmişti bir aralar 2 ay kaldı ama 2 asır gıbı geldı bana gercekten cok zordu Allah kımseyı dusurmesın o durumlara ama acıkcasını soylemek gerekır kı normalde cok ustume dusen bırıydı ama ıcerden cıktıktan sonra annemden sonra gelensın dedı bana ve su an eskısınden cok cok daha ıyı o gunlerde kıymetını anladım dıyor tabıkı bende onu hıc yalnız bırakmadım yanı sonuc olarak eger kısı nankor degılse o kızın kıymetını kesın olarak anlar dıye dusunuyorum ..

0|0
    0|0
  • Adamın boşluğundan faydalanma nan :D Ben o kız yerinde olsam aynısını yapardım ama çıktığında bana gelse istemezdim çünkü emin ol vefa için gelecek ve eninde sonunda bitecek hele ki seni kırdıysa boşa ümitlenme..

1|0
    0|0
Yükleniyor...