Acaba sevinir mi yoksa kızar mı?

45 yaşındaki ingiliz sevgilimin yüzünü görmeyeli 30 gün oldu hepsi benim yüzümdendi bana güvenip nette yüzünü gösterip nette özel eşyalarıyla birşeyler yaparken videosunu almıştım bok vardıda aldim sanki neyse kendi videosunu görmemiş hala bana neti bırakmadan önce seni kaybetmeyi asla aramadım falan seni çok seviyorum yakında görüsürüz die çıktı fakat iş yerinin telefonunu hergün arayıp konuşmaya çalıştım birşeylerden korkuyordu belliki her konuşmaya çalıştıgımda ya telefonu yüzüme kapatıyor ya oranın güvenligine yönlendiriyor telefonu ya da sesinin o oldugunu bildigim halde başka isim kullanıyordu şimdi artık aramayı bırakmayı düsünüyorum işinden olmasın die 3 4 aya ülkesine gidicem şimdi çiçek yollasam vardığımda çiçeğede not yazzam seni çok seviyorum senden asla vazgeçmem sana aşığım falan desem ve hergün çalıştıgı iş yerinin dışına 2 gül bıraksam sevinirmi ? kizarmi ? yoksa üzülürmü?

Güncellemeler:
3 4 aya ülkesine gidicem şimdi çiçek yollasam vardığımda çiçeğede not yazzam seni çok seviyorum senden asla vazgeçmem sana aşığım falan desem ve hergün çalıştıgı iş yerinin dışına 2 gül bıraksam sevinirmi ? kizarmi ? yoksa üzülürmü?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• yabancı ülke vatandaşlığı için bu kadar düşmeyin.az önce tv de gördüm birisi daha senn gibi kazıklanmış.

0|0
    0|0
    • kardeşim ben yabancı ülke vatandaşlıgı derdinde değilim istesem her türlü giderim ben sevdigim icin diyorum

• neyse hayat senn.zaten o kandırılan insanlarda senn gibi o yapmaz diyerek kandırılıyor.en yii hitimalle maddi kayıp yaşıyorşar en kötü ihtimali söylemiyorum bile.

• nedene maddi kayıp yaşıyormus?

Kızlar Ne Diyor 3

• seviyosan git konuş bence panpa

0|0
    0|0
  • Tamam git, izin verdik. bye

1|0
    0|0
  • türk kızlarının suyumu cıktı bırak yaa :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 45 yaşında bir hatunun neden peşindesin ?

cidden sevdiğin için mi yoksa

avrupa sevdasına mı

0|0
    0|0
    • cidden seviyorum

• Çiceğe her kadın sevinir..

• onu biliyorumda aramız bozuk ona rağmen sevinirmi yoksa izimide buldu diyip kaçar gidermi ordan?

Yükleniyor...