Iddaa icin guvenilir insanlar araniyor?

Merhaba arkadaslar,
Benim hayallerim var ve bunlari gerceklestirmek icin paraya ihtiyacim var. Bunun icin iddaa oynuyorum ancak kendim belli bir yere kadar gelebiliyorum. Sosyal medyada herkes birbirini kandirma pesinde, bu yuzden guven de olmuyor. Kandirma pesinde olmayan ve belli bir ucret karsiliginda iddaa icin yardimci olabilecek, kendi yaptigi kuponu kendi de oynayabilecek kadar durust ve sahtekarlik yapmayacak birilerini ariyorum. Haramdir, yasaktir, neden yapiyorsun gibi yorumlari bosuna yazmayin cunku bununla ilgilenmiyorum, lutfen konuyla ve ricam dogrultusunda cevaplar yazin. Simdiden tesekkurler ☺️

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 5 yıldır bilmediğim lig tanımadığım oyuncu yok tenis basketbol hentbol voleybol ve aklına gelmeyecek her dalı çok iyi biliyorum canlıdan oynuyorum tamam zor da olsa kazanıyorum ama kaybettiklerim çok daha fazla oluyor. Zevkine oynamak için iyi bir eğlence ama para için oynarsan delirirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ligler başlasın, yardımcı olurum sana ama şunu unutma ki bu şans işi birazda

0|0
    0|0
    • Tesekkurler o zaman bu paylasimim acik kalacak yazmani beklerim, karsiligi olacak tabi ki ☺️

• Yok canım, ben karşılık istemem, teşekkür ederim.
      Kesin emin olduğum maçları yazarım sana burdan

Erkekler Ne Diyor 6

• Sabırlı olursan kazanırız

0|0
    0|0
  • Haram olmasi önemli değilse farklı şekilde de kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • Elimde çok güzel Banko maçlar var.

0|0
    0|0
  • Iddaa yüzde 99 bilgi gerektirir. Yüzde 1 şans.

0|0
    0|0
  • Hic iddaadan zengin olan gordun mu :) ben uzun zamandir oynuyorum hic kar edemedim

0|0
    0|0
  • Sana yardım etmek isterdim ama adı üstünde iddaa. Bir ya da iki maçla yatıyor oynadıklarım. Sana da yardım etmek istesem sende de yatabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnstagramda vardı bir kaç kişi ama ben iddia oynamadığım için bilemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...