Okulun en havalı kızını, erkeğini nasıl tavlarsınız?

Okulda, okulunuzda bu kızı, erkeği tavlarım deyip tavladığınız oldu mu?

Havalı bir kızı, erkeği nasıl yola getirirsiniz? Nasıl etkilersiniz?

Güncellemeler:
- Genel bir soru sordum. Yoksa benim ihtiyacım vs yok. Ayrıca ergen diye kimse yaklaşmasın konuya. Üniversiteyi bitiriyorum neredeyse.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• ben etkilemiştim lisede okulun en yakışıklı playboy lakaplı kişisini 6 ay peşimde koşmuştu tabi yaşadığım aşk değildi ama herkesin peşinde koşmasını şstediği kişi senin peşinde koşunca biraz egoda yükseliyordu haliyle :)

0|1
    0|0
  • Genelde okulun en havalısı ben olduğum için hiçbir zaman tavlama muhabbetlerine girmem. Genelde tavlamak için çabalayan tipler oluyor, onlara da gülüyorum. Allaam nasıl egomu tatmin ettim, anlatamam ya.

0|1
    1|0
  • Bölümde havalı yok bana göre, benim kuzenin arkadaşı var üniden havalı çocuk onu tavlamanın yolu yataktan geçiyor. :/

0|1
    0|0
  • Havalı olması belki şımarıklık yaratabilir hatta. Ama özgüven dene bir şey sende varsa. Dilinle alırsın.

0|1
    0|0
  • o kendi havasında boğulsun onamı kaldım sanki insan olmayı ble beceremeyen kişilerden bahsetmeyelim şurda

0|1
    0|0
  • kendi kendimi nasıl tavlayayım :Pp

0|2
    0|0
  • ben yanından geçerim o da benim yanımdan geçmiş olurrr :)))

0|1
    0|0
  • :D Ego alt üst etme de üzerime yoktur..

Ama gerek duymadım böyle bişiye duymam da.. :)

0|1
    0|0
  • tavlamam ..en havalı nedir ya lisedemi okuyorsun? boşver tavlama umrumda olmaz zaten mavi kana sahip olduğunu düşünen hiçbir insan muhattabım değildir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ne hikmetse okulların en havalı en yakışıklı insanları bu sorunun altında toplanmış reklam kokuyor buram buram :)))

1|1
    0|0
  • Şeytan tüyüm var benim, birini istedim mi alırım..

0|1
    0|0
  • tavlayamazsın ki

0|0
    0|2
  • onlar seçer sen değil

0|0
    0|2
  • Gider konuşurum alırım havasını caz yaparsa dalga geçerim kırarım egosunu.

0|1
    0|0
  • tavla oynarım düşeş gelirse benimdir gelmezse ellerin

0|0
    1|2
Yükleniyor...