Yaya geçidindeyken erkeğe değilde daha çok kadına yol verilmesinin sebebi ne olabilir sizce?

Ben dikkat ettim, genelde güzel ve çekici kadınlar olduğu zaman araba duruyor ve arabanın içinde ne kadar erkek varsa kadına resmen gözleriyle tecavüz ediyor. Kadınlara hak veriyorum biz abaza bir toplumuz (istisnalar hariç). 70 yaşındaki adam bile liseli kızların kalçasına yicekmiş gibi bakarsa kızlarda bütün erkekler abaza zanneder benim gibi garibanlarda daha çoooook sap gibi gezer. Adımız çıkmış 9 a inmez 8 e. Sen hiç mi bakmadın diyeceksiniz evet bende bakıyorum ama her kıza değil ve rahatsız edicek kadar uzun süre bakmıyorum ve kızın kalçası yerine yüzüne bakıyorum. (İstisnalar kaideyi bozma:) )

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet, kendinizde söylediniz, ''aç'' bir milletiz. Erkeklerin bakmasının sebebi bu zaten, güzel ,çirkin fark etmez. Bir arkadaş, yazmış ya aşağıda,öyle değil o işte, kız olsun yeter.Yaya geçidinde yol veriyor ki, kız geçene kadar, anadan üryan gözleriyle soyup,giydiriyorlar. Laf atmalarda cabası.Evet, istisnalar kaideyi bozmayabilir,fakat 100'de kaçı bu örnek arasına giriyor acaba? Avrupa'da kızlar yarı çıplak dolaşıyor, ve onlara bakanlar sadece bizim çevreden yani anladınız.Avrupa memlekti olmayan milletlerden gelen ''açlar''.

Şimdi çoğu bayan ''ne yani bizde mi soyunalım'' diyecek.Hayır. Böyle birşey kastetmedim.Sadece adamların gözleri çok görmiş. Görmekten bıktıkları için bakma gereği duymuyorlar.O yüzden, kızlar baksınlar,diye uğraşıyorlar. Yasaklar her zaman ilgi çekicidir.Aynı aşk uzaktan ne kadar güzel bir duygu olup, onu elde edince ateşi sönüyor,eski çekiciliği kalmıyor ya..Onun gibi bir şey işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Araba durursa sırf gıcıklığına karşıya geçmiyorum , ola ki geçersem de arabanın arkasından geçiyorum .Sadece garip bir düşünce sistemim var sorgulamayın >_<

0|0
    0|0
    • Muhtemelen biri kapıdan geçerken size yol verirse de yüzüne bakmadan geçip gidiyorsunuz?..

• Geçip gitmem ."Teşekkür ederim”her zaman, bayım.

Nezaketen yapılan bir hareketle abazanlık yapmak için yapılan hareketleri ayırt edebilecek biriyim.Arabaya da bakar öyle tepki veririm bir beyefendiyse ve nezaketen yapıyorsa tepkim aynı olmaz zaten başımı hafif eğerim teşekkür niyetiyle.

• Bilmiyorum nedenini ama nedeni sadece nezaket değil onu biliyorum

0|0
    0|0
  • nedense bana hiç durmuyolar çok çirkinim qnq

0|0
    0|0
  • adam haklı dağılınnn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olsun olsun, biz de onlar sayesinde geçmiş oluyoruz.

Not: Bu akışa bir çare bulunamaz diye böyle diyorum

0|0
    0|0
  • o denyolar köylerine geri dönerse daha hayırlısı olacak!

0|0
    0|0
  • yoldaş kurunun yanında yaşta gidiyo, bizim gibi efendi çalışkan nazik ve kibar beyefendilerde :P aynı kefeye koyuluyo, bizde bakıyoruz kalcalara memelere ama biz skecekmiş gibi degil bir sanat eserine bakıyomuş gibi bakıyoruz :S :P

0|0
    0|0
  • centilmen takılan abazalar yüzünden:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...