• Sor
  • Bence

Vücut yağ oranını azaltmak , özellikle göbek bölümü

Merhaba arkadaşlar ben bundan 4-5 ay öncesine kadar 58 kiloydum boyum ise 183 cm. çok zayıftım pantolonlarım belimde durmazdı... şimdi ise belki inanmıcaksınız ama 77 kilo oldum.. karın ve yan tarafları fazlasıyla genişledi. yağ topladı .. bunları eritmem için ne önerirsiniz ? beslenmem için önerileriniz nedir ?Şunu da belirteyim body ye gidiyorum.. Lütfen yardım edin her geçen gün kilo alıyorum.. :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aslında boyun filan çok iyi bir 7 kilo versen çok iyi Olur. Sabah uyandığında mutlaka sıcak limonlu su iç. Gece yatarken de öyle. Mükemmel bir etkisi oluyor valla. Ekmek yeme fast food filan tüketme. Yeşil çay iç günde 1 saat yürü. Bel bölgende hiçbir şey kalmadığını farkedeceksin. Ben o sayede 10 kilo verdim :)

• güzel bir çözüm

• Öncekileri Göster
    • ya aynen boyum iyi aslında omuzlarım falan da geniş . bence kilomda iyi bu kiloyu korusam iyi olucak. yağları yakıp kas kütlesi kazanmam gerek. sıcak limonlu suyu duymuştum önceden. aynı şekilde yeşil çayı da.. yürüyüş zaten yapıyorum. teşekkür ederim cevabın için. hepsini yapıcam bakalım

• inşallah güzel sonuç alırsın :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bol bol kardiyo yapman gerek. Kalori yakmadan kurtulamazsın göbekten. Göbek de en zor eriyen kısım, çünkü vücut en son oradan yakmaya başlıyor..

• tamamdır . kardiyoyu da katıcam antermanlarıma

• 5 ayda 20 kg almayı nasıl becerdin anlamadım.Çoğu yağdır onun zaten.Bol kardiyo, az yağ, kaliteli karbonhidrat.

• ya aynen çoğu yağ. aslında her yerimde toplandı yağlar. bacaklarım kollarım kalınlaştı. o yönden iyi ama göbek kötü işte :S kardiyo yapıcam bol bol yağlı şeylerde nasıl tüketmicem bilmiyorum ama bakıcaz artık .S

Yükleniyor...