Bu da olmuş hırsızlığın bukadarı da olmaz be dediğiniz olaylar var mı ?

KanalD İrfan Değirmenci'nin sunduğu(sırf bu adam için izliyorum desem yeridir) haber'de Şu an 3 yaşında doğuştan duyma engelli çocuğun kulak cihazını çalmışlar..

ee yuh be abi bukadar da olmaz dedim.

sokakta oynarken biri yanına çağırıp duyma cihazını çalmış.

Ancak 7 yıl sonra tekrar cihaz verilebilirmiş(maddi imkanıda yok sanırsam)

Böyle bir hırsızlıkda duymadıydım var mı böyle duyduğunuz gördüğünüz ilginç hırsızlıklar..

bi de yaşlı bir adamı duyduydum marketlerden bişiler çalıyomuş durumuda baya baya iyiymiş hobi olarak yapıyomuş:) te allam

Gizli KOŞŞŞ hırsız var!

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şehrimize yeni tayin olan polis memurunun ailesi önceden gelip 2 sokak aşağıdaki bir apartmana yerleşmişti. Aile bir gün evde yokken evi soyuyorlar ama soymak dediğim evin önüne kamyonu dayayıp taşınıyoruz edasında her şeyi götürüyorlar. Ne tesadüftür ki aynı gün her şeyden bir haber evi daha bilmeyen elinde sadece apartman adı sokak adı olan kağıtla çıka geliyor. Oda ne ev taşınıyor hemde aynı apartmanda ee komşuluk ilişkisi sonuçta yeni gelmişsin yardım etmeden de olmaz ki diye düşünüp sıvıyor kolları yukarıdan merdivenle inen eşyaları yüklüyorlar kamyona. Her şey bittikten sonra eşini arıyor ben geldim kaçıncı kat bizim daire ? diye soruyor aldığı cevap ne olsun. Yukarı bir çıkıyor ki ev bom boş in-cin top oynuyor evde her şey darmadağın. O an anlıyor ki o eşyalar ona aitti. Kendi elleriyle soydurttu evini...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• şimdi bu adam yakalansa savcılık ifadesini aldıktan sonra serbest bırakır.herzaman şunu savunurum adi suçlardaki buda adi suç savcılık ifadesini aldıktan sonra özel kurulmuş olan time teslim edilmeli timde kafasına sıkıp gömmeli bence çok adilane olur

1|0
    0|0
  • yazık lan bebeyee :(( gecenlerde 2 adamı linç ettik sebebi;

Aralarında gecen diyaloga sahit oldum.

a ve b diye söyliyem.

a:Gardas buradakilern hep anası var burdakilerden bize iş cıkmaz

b:az bekle belki giderler 1 2 yolumuzu buluruz.

a:yok oglum yok yürü hadi.

sonuc :) takip ve linç :))

1|0
    0|0
  • Aynı haberi bende izledim ve vicdanım burkuldu. Kendisini İNSAN olarak niteleyen birisi bunu nasıl yapabilir? Bunu hangi vicdan kabul eder? Kendinine ait olmayan bir şeyi kendine ait görmek ona sahip olmak istemek vicdansızlığın, adiliğin insanlıktan nasip almamışlığın en dip noktası olmalı

1|0
    0|0
    • bi emek harcamadan yorulmadan ter dökmeden kolay para kazanmak böyle bişi demek ki.

vicdansızlık.

• bi' gün lazım olur mantığı..

- Hayri abi çaldığımız eşyaların arasından cansız manken çıktı

- bi' gün lazım olur ve Fikrican..

# Harbiden üzüldüm böyle şerepsizlerle aynı havayı solduğumdan dolayı..

1|0
    0|0
  • namussuz herifler yazık yaww.

1|0
    0|0
  • Olay T.C. sınırları içinde değilse şaşırırım.

Ayrıca hobi olarak yapılan hırsızlık "kleptomani" olmasın ?

1|0
    0|0
  • o çocuğa nasıl ulaşabiliriz ?

1|0
    0|0
  • Bir engellinin engelli sandalyesinin çalındığını da duymuştum.

1|0
    0|0
  • vay şerefsiz :SS yok ben duymadım.. zaten ne duymak ne görmek isterim

1|0
    0|0
  • Bu hırsızlığın cezası bence idam olmalı

1|0
    0|0
  • adam mezar kazıyor altın diş bulurum diye 1 gecede 20 mezar kazan adamlar duydum bu ne :)

1|0
    0|0
  • Turtam senin kalbini çalmasınlar :(

1|0
    0|0
  • hiç bir memlekette, bizim memleketimizdeki kadar bol ve çeşit o.ç bulmanız mümkün değildir.

1|0
    0|0
  • kör olasıcalar! ! ! ! ! ! !

1|0
    0|0
  • allah pipilerini kukularını düşürsün:D çalanların

1|0
    0|0
  • Bende izliyorum her sabah severim irfan değirmnciyi

Ama türkiye bura herşey olabilir:-)

1|0
    0|0
  • arkadaşlar ülkeyi satıp bölüyorlar siz neden bahsediyorsunuz...dilenciliğin meslek haline gelmiş bir ülkede bunları normal karşılıyorum artık ...

1|0
    0|0
  • Adam televizyon çalmış polislere elimde tutuyorum sadece demiş halk otobüsüyle yoluna devam etmiş :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• soruyu gördüm direk senin yazdgn haber geldi aklıma onu yazıcaktım ben ee yuh be yi bırak neler dedim bilemezsin Allah herkese vicdanlı olmayı nasip etsin

1|0
    0|0
  • bi tane hırsız eve girmiş.çalacak bir şey bulamayınca halıya kakasını yapmış.ve şu notu yazmış:

yemişssin içmişsin sıçmışsın al bende senin evine sıçıyorum!

1|0
    0|0
  • calistigim bankada musteri tel calmisti :-):-) bizim bankanin cok cesur musterileri var:-)

1|0
    0|0
  • hobi olarak :D

1|0
    0|0
  • Kleptomani ( Hırsızlık Hastalığı ) diye bir şey var. Bazı insanlar hiçbir ihtiyaçları da olmasa bile yapabiliyor.

1|0
    0|0
  • yuhhh artık

1|0
    0|0
  • İşitme cihazları gerçekten çok pahalı, elleri kırılasacılar

1|0
    0|0
  • Anaları onları sokakta dışarı çıakrmış karnından gtvrnler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...