Evlendikten Sonra Tarafların Özüne Dönmesi

Birlikte olduğunuz kişiyle mutlu sona ulaştınız. Evlendiniz. Evlendikten sonra aslında göründüğü gibi bir kişi olmadığını farketmeye başladınız. Canım cicim diye sevdiğiniz bu kişiden nasıl bir "ummadığınız huyu/suyu" ortaya çıkarsa bu duruma çok sinirlenirsiniz.

Mesela banyodan sonra ıslak ıslak evin içinde dolaşması, ıslak ayaklarıyla salondaki halıya basması, tırnaklarını sağda solda kesmesi, evin içinde birşeyler yerken yere dökmesi ve temizlememesi gibi. Anladınız siz beni.

Güncellemeler:
Arkadaşlar, ıslak ıslak halıya basması veya evin içinde dolaşması olayına kitlenmişsiniz, o bir örnek, kendi örneklerinizi verin, benim eşim halıya "s|çsa" ben kalkar temizlerim. Benim için sıkıntı olmaz.

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence evlendikten sonra ortaya çıkan huylar sürprizdir.Ben de sürprizleri severim.Çoğu insan iyi bir huyları ortaya çıkınca eşlerini daha çok seviyor, kötü bir huyları ortaya çıkınca eşlerine sinir oluyor.Bence bu iki yüzlülüktür.İyi bir huyu da ortaya çıksa, kötü bir huyu da ortaya çıksa aynı şey olmuş oluyor, sürpriz oluyor.Bana kötü davranmadığı sürece, beni üzmemeye çalıştığı sürece sorun yok.Hani halıya ketçap dökse de üzülmem yani.Sonuçta ben de duştan sonra banyoyu temizlemekten nefret eden bir insanım.Birbirimize yardım etmek için evleneceğiz sonuçta.Onun nefret ettiği, fakat yapılması gereken şeyleri ben yapacağım; benim nefret ettiğim, fakat yapılması gereken şeyleri de o yapacak.

Fakat şunu çok merak ediyorum; evlenmeden önce cinsellik yaşamaya karşı olan çiftler evlendikten sonra eşlerinde bir sorun olduğunu ya da hoşlarına gitmeyen bir şey olduğunu anladıklarında ne yapıyorlar acaba? :) Örneğin erkek dolgun göğüslerden hoşlanıyor olabilir, ama evlenmeden önce ilişkiye girmedikleri için dolgun mu değil mi bilemeyecek.Evlendikten sonra da bu sorun haline gelecek.

0|0
    0|0
    • gogusler kiyafetten belli oluyor yani. o sorun olcagini sanmiorum. evlenmeden iliski yasiyanlara asil aciorum. cunki o gecenin suprizlerinden kendilerini mahrum ediolar. haha

• O da farklı bir bakış açısı.Ama aynı sürprizi evlenmeden önce yaşasan da göreceksin zaten.O gün daha özel olur diyorsan sen bilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 16

• sende pek pipirikli ciktin arkadasim ne varki bunda, guzellikle soylersin bitanem bunlara birazcik daha ozen gosterirmisin diye oda hayvan degildir yapar dikkat eder. Tatli dille yaklas tatli dilin yapamadigi sey yoktur. Evlenmeden bunu beraber ayni cati altinda yasamadan bilemen bilmen icin muneccim olman lazim buyutme bukadar bundan beter seyler oluyor evliliklerde hepsi bu olsa ah

0|0
    0|1
    • Şimdi öyle bir yorum yazmışsın ki, sanki böyle bir durum var yardım istiyorum :) Sadece nasıl tepki verirsiniz onu sordum

• Tepkimi gordun ;)

• Sanırım bu durum erkeklerden çok kadınları rahatsız ediyordur. Bizlerde bir aman,aman...Yapma etme,şunu şurda yapsan ölür müsün? Falan gibi dandik laflar olduğu için erkekler rahatsız oluyordur.Ben kocamın viks sürüşüne hasta olurum mesela..Gece yatarken arada sırada yapar ama nefret ederim kokudan. .Yoksa kendisi benden de derli topludur:) başka bir öze dönüş falan yok:) Yani aldığım adam aynı adam,sadece biraz viksli:)

0|1
    0|0
  • banyodan sonra ıslak ıslak...

"dolaş anasını satıyım ev sana feda olsun" derim, "havluyu da kafama fırlat, oh miss" sdfghjkl

1|3
    0|0
  • pasakli seni qidi.

0|1
    0|0
  • ya dağınık olabilir pis olabilrim değişiyorsa değiştirmeye çalışırım değişmiyorsa canı sağolsun asıl bana karşı olan davranışları aynı kalsın yeter

0|0
    0|0
  • dagınık olmasın giydigini cıkardıgını yedigini ictigini derli toplu yapsın gerisi önemli degil

1|0
    0|1
  • horlaması

0|1
    0|1
    • ooo hepsinden beter bir durum.Tık olsa uyanırım düşününce yazık valla bana :/

• şu an babam nasıl horluyo duyman lazım qnq :D

• Cinayet sebebi

1|1
    0|2
  • ya bun dediklerin çok büyütülecek mevzuu değil de kişilik değişirse o kötü özellikle bayanlar sırf evleneyım aman bu çocuğu kimse kapmasın diye gerçek yuzunu göstermıyor

0|0
    0|0
  • Ayı almayacağım ben İnsan alıcam evime :D

0|0
    0|0
  • Anladim cooook zor evlilik :/

0|0
    1|0
  • bağrrm valla.d.d

0|0
    0|0
  • pis, cimri, saygısız, kaba gibi uzar gider.

0|0
    0|0
  • yapması sorun değil ben uyardıktan sonra yapmasın yeter

0|0
    0|1
  • kocayı buluyımda değişmesini takıcam :)yeter ki şu elizabeth den kurtulıyım :)

0|1
    0|0
  • bir bayanın etmesi gereken şikayetler sankii.. ama erkeksin :)))

genelde erkekler yapar bu tipşeyleri kadınlar şikayet eder.

çok ciddi meseleler değil bunlar huy suy bakımından .. eğer başta çok temizim titizim diyip evini

b.k götürüyorsa haklısın tabii.. rahatsız edici. neticede temizlik düzen önemli. eve girdiğinde

huzur karşılamalı dağınık pasaklı pislik bir ev değil. söyle temizlesin ıyyy ben öyle kadına

kadın demem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tarafların özüne dönmesi değil o. Sonuçta beraber yaşamıyorken bunları görmen imkansız.

Yazdığın maddelerde sorun yok bence hatta ıslak ayakla halıya basılınca ne oluyor anlamadım :)

Horlama, sesli yemek yemek (ki bu evlenmeden anlaşılır), burnunu lavaboya sümkürmek (işyerinde yapan hayvanlar var bunu) gibi şeyler rahatsız edebilir. Bu 3 şey çok zorlar beni.

0|0
    0|1
    • Bazı insanlar bu ıslaklık durumundan da rahatsız olabilir, o bir örnekti, sümkürmek başarılı bir örnek. Sildikten sonra temizleme alışkanlığı yoksa, anasının evinde böyle alışmışsa sıkıntı olabilir

• Yani temizleme değil ki sorun. Mendil gibi süpersonic bir icat varken neden çıplak elle lavaboya boşaltılır, ses ayrı bir dava. Dışarı çıkması gerektiği için tek delik açık kalıyor ve ruh hastası bir ses çıkıyor. Bu arkadaşlar muhtemelen tuvalet kağıdını da el kurulamak için kullanıyor :)

• Bir bayanin burnunu lavobaya sümkürmesi.. bilmiyorum tepkim ne olurdu :)

• bastan bellı edılmedıgı için insanın özü sonradan şiddetli gecımsızlık hukum surmeye baslıyo

yanı matruskalaşmış kişilikler...

0|1
    0|0
  • olması gerekende bunlar zaten hayatın özü bu zaten,ne yani masal dünyasındamıyız yaşanması lazım bunların adı üstünde evlilik

0|1
    0|0
  • umrumda olmaz, seven adam çişinede kakasına da katlanır :DDD

0|1
    0|0
  • Konuşma tarzı değişirse çok soğurum o kişiden.

0|1
    0|1
  • kötü bir durum :(

0|1
    0|0
  • Erkeğe Şiddete hayır diyorum sen ne çektin bee:)

0|1
    0|0
  • bayanın değilde bir erkeğin bunu yapması daha bir olası bir durum.

0|1
    0|0
  • hiç sorun yaratmam ben

0|1
    0|0
  • Mesela banyodan sonra ıslak ıslak evin içinde dolaşması, orgazm olurum

1|2
    0|0
Yükleniyor...